Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Birliğimize göz dikenler

Ülkemizde yaşanmakta olan birlik ve beraberlik günleri yine birilerinin hoşuna gitmedi. Birlik ve beraberliğe bomba koyanlar Suruç ilçesinde ilk belirlemelere göre 28 gencimizi vahşice ve alçakca katlettiler.

Yardım götürmek için toplanan bu gençlerden ne istediniz? Hemen hepsi neredeyse ömrünün baharında bu dünyadan göç ettiler. Terörün dışarıda ve içerideki yardakçıları da ellerini ovuşturmaktalar.

Ama şurası bilinsin ki, Ay yıldızlı al bayrağımızın, nazlı hilalimin, üzerinde nazlı nazlı dalgalandığı cennet vatanımıza  göz dikenler; gören gözden mahrum olsunlar, hiç beklemedikleri yerlerden bela bulsunlar, hiç bir zaman çıkamayacakları deryalara dalsınlar, daima alçaklarda ve alçakça kalsın da, ömür boyu acıdan, ıstıraptan saçlarını yolsunlar.

Birliğimize barut koyanlar, dirliğimize dinamit yerleştirenler, güven ve güvenliğimize güve olanlar, huzurumuzu hortumlayanlar, insanımızı inim inim inletenler, ovamıza, obamıza oyun oynayanlar, özümüzü örseleyenler, paramızı pul eyleyenler, sofranız aş görmesin, soyunuz baş görmesin ve dahi gövdeniz baş görmesin, ferdiniz eş görmesin, eliniz iş görmesin, dalınız kuş görmesin, gözünüz kaş görmesin, tarlanız tohumunuz yaş görmesin.

Büyük Türk milletinin huzur ve güvenliğine karşı her türlü nifak tohumu ekenleri ve yardakçılarını şiddet, nefret ve lanetle kınıyorum

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.