Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

3 yılı geride bıraktık

4 Mart 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan Anadolu’da Bugün Gazetemiz, 3. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Kuruluşundan bu yana Konya’nın ve bölgenin basın sektörüne öncülük eden ve özel haberlerle okuyucusuna farklı bir habercilik anlayışı yaşatan gazetemizi bu günlere getirmenin gururunu yaşıyoruz.

                     

Konya’da basın sektöründe daima ilkleri hayata geçiren gazetemiz, 3. kuruluş yıldönümünde kurucumuz Ahmet Baydar’ın yola çıkarken belirlediği yenilikçi, dinamik, cesur ve tarafsız gazetecilik rotasından ayrılmadan ilerlemesine devam ediyor.

 

Kurulduğu günden bu yana oluşturduğu gündem yaratan haberlerle habercilik adına Konya’da iddialı bir iş yapan gazetemiz, haberciliğini gerçekleştirirken başta siyasi partiler olmak üzere tüm kesimlere tarafsız kalmış, doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermemiştir.

 

3 yıl gibi kısa bir dönemde Konya’dan başka Karaman ve Aksaray illerinde de satışa çıkan gazetemiz, ayrıca halkımızın beklentileri doğrultusunda promosyon çalışmaları ile de dikkatleri çekmiştir.

 

Misyon olarak yüklendiği kamunun bilgilendirilmesi görevini yaparken halkın yararını gözeten tutarlı yayınlarıyla da okuyucuların haklı takdirini kazanmayı bilmiştir. Örnek teşkil eden bir mesleki ciddiyet ve hizmet etkinliği içerisinde çalışmalarını sürdüren gazetemiz, bu yolda en büyük gücü okuyucularından almaktadır.

 

Gazetesi, dergileri, haftalık ekleri, internet sitesi ve son olarak ta Kanalanadolu Web TV. si ile habercilik adına gereken her şeyi yapmaya çalışan bizlere bu şevki veren ve her konuda bizleri destekleyen başta gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Baydar  olmak üzere   gazetede çalışan bütün arkadaşlarıma ve özellikle de okuyucularımıza sonsuz şükran ve saygılarımızı sunarım.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.