Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Muzaffer Şeker Hoca’nın farkı

10.12.2010 tarihinde kurucu rektör olarak Necmettin Erbakan Üniversitesine atanan Profesör Doktor  Muzaffer Şeker hocam, aradan geçen dört yılda adeta üniversiteyi atağa kaldırmış ve yeni yatırımlarla aranılan bir üniversite haline getirmiştir.

Kendisi ile defalarca yaptığım görüşmelerde yeni projelerin ve yatırımların heyecanını yüzünden okumak mümkündü. Ekip çalışmasına büyük özen gösteren Muzaffer Hocam, iş bilen, kaliteli ve konusuna hakim ekibi ile övünülecek yatırımlara da imza atmıştır.

Çalışma ve büyük uğraşılar sonucu geçen dört yılın ardından dün Necmettin Erbakan Üniversitesinin rektör aday seçimi vardı. Yaklaşık 750 akademisyen Ahmet keleşoğlu Eğitim Fakültesinde toplanarak yeni rektörleri için oy kullandı.

Kadirbilir ve takdir edici bir tutuma sahip olan Necmettin Erbakan Üniversitesinde bulunan Profesör, doçent, yardımcı doçent ve öğretim üyesi akademisyenler, Muzaffer Şeker Hocamın olağanüstü başarısını göz ardı etmemiş, kendisini tek aday olarak yeniden göstermişlerdir.

Kendisini bu kadar çok sevdiren ve herkesin takdir ve saygısını kazanan başka bir akademisyen zannedersem zor bulunur. Ancak Profesör Doktor Muzaffer Şeker Hocam, bunu başaran ender insanlardan biridir.

Muzaffer Hocamla birlikte altı kişinin ismi YÖK’e bildirilecek ve yasal prosedür işlemeye başlayacaktır. Dört yıldan büyük hamleler yapan üniversitemiz, önümüzdeki dört yılda da ülkemizin en saygın ve aranılan üniversiteleri arasına da girecektir.

Profesör Doktor Muzaffer Şeker Hocam, ikinci rektörlük döneminde yapacağı icraat ve uygulamalar ile başarı çıtasını her gün daha bir ileriye taşıyacaktır. Buna üniversitenin akademisyenleri inanıyor, Konya inanıyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.