Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Enerya Konya’da çığır açıyor

Türkiye’nin Enerji Dağıtım sektöründe en önemli kuruluşlarından olan Enerya, doğal gaz dagıtımındakı tecrübesi ve yaygın hizmet ağı ile şimdi de elektrik sağlamak üzere düğmeye bastı…

Enerya elektrik faturalarında tasarruf, farklı kampanyalar ve cazip koşullar ile tüm abonelerine elektrik sağlamak için hazırladığı projeyi düzenlediği basın toplantısı ile dağıttı.

Enerya, aylık elektrik kullanımı 375kwsaat düzeyinde ve en az 150 TL üzerinde olan konut ve ticari işletmelere elektrik sağlamak üzere tüm altyapısını ve hizmet ağını tamamladı.

Antalya, Konya, Karaman, Ereğli, Erzincan, Denizli, Aydın, Aksaray, Çorum, Niğde ve Nevşehir illerinin doğal gaz dağıtımını yürüten şirket bugüne kadar 11 şehirde bugüne kadar 450 milyon TL’lik yatırım ile 6500 km’lik dağıtım ağı kurmuş.

Enerya Genel Müdürü Aslan Uzun düzenlediği basın toplantısında Enerya Elektrik A.Ş.’yi tanıtarak cazip kampanya koşullarını anlattı.

Elektrik ticaretinde yürürlüğe giren serbest tüketici yasası ile bundan böyle Enerya’da artık Elektrik ticaretine girmiş oldu. Yeni yasa ile artık tüm tüketiciler

Enerya’ya başvurarak elektriklerini Enerya’dan alabilecekler artık…

“Enerya yetkilileri abonelerinin kullanım durumuna göre mevcut elektrik faturalarındaki,  elektrik net birim fiyatında daha cazip bir teklif sunacaklarını açıkladılar. Enerya, diğer elektrik tedariki yapan şirketlerden farklarının ise doğal gaz dağıtımı yaptıkları şehirlerde müşterilerimize aynı ödeme noktasından hem elektrik ve doğal gaz faturalarını birlikte ödeme imkanı olduğunu açıkladılar.

Sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir Konya’da yeni yatırımları görmek bizleri mutlu ediyor. Konya’ya mal olmuş, Türkiye çapında söz sahibi şirketlerin bu tür yeni projelerle halkımıza hizmet etme çabaları bizleri ne kadar mutlu ediyorsa, bu gayretin diğer şirketlere örnek olmasını temenni ediyorum. 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.