Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Kınamayanları kınayalım

Hain terör örgütü PKK, şu anda adeta şeytana şapka çıkaracak iğrenç işlere ve olaylara tevessül etmektedir. En azılı düşmanların bile yapmadığı kahpe tuzakları  Türk  askerlerine reva görmektedir.

Sinsice bombalar koymak, tankerler kaçırarak askeri kışlaya sürmek, yola mayınlar döşemek, çocuklarının ve hanımlarının yanında Kahraman güvenlik güçlerine kurşun sıkmak gibi. Yaptıkları tam bir kahpelik.

Ancak onların yaptıkları kadar kahpelik arzeden bir başka konu da, bunları kahraman Türk güvenlik güçlerine reva görenleri kınamamak. Hatta kınamak bir yana onları adeta yalakalık yaparak olayları şirin göstermeye çalışmak. Maalesef bunları da yaşıyoruz.

Fransa’da ölen on iki kişi için bütün ülke liderleri kolkola yürürken, son on günde elliye yakın şehidimiz için kimsenin kılını kıpırdatmaması, millet olarak hepimizi can evimizden vurmaktadır.

Terör örgütüne destek için yurt dışından medet umanlar, çıkarları ve oy uğruna her türlü hıyanete göz yumanlar, yaptıklarından zerre haya duymayanlar, teröriste gerilla diyecek kadar yüzsüzleşenlere bu millet gerekli cevabı verecektir. Bunlar tarihin çöplüğünde yok olup gideceklerdir.

Ancak, barış ve kardeşlik maskesi altında Türk güvenlik güçlerine haince saldıranlar, kıyamete kadar sebep ve vesile oldukları her şehit kanı onları tek tek boğacaktır. Allah bu cennet vatanı ve bu ülkenin güzel insanlarını hıyanet sarhoşluğundaki şuursuz insanların şerli tuzaklarından korusun ve bu tuzaklar ayaklarına dolansın.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.