Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Kamudan PKK’lılarda temizlenmeli

15 Temmuz 2016 tarihinde üniforma giymiş FETÖ’cü hainlerin yapmaya çalıştığı askeri darbe girişiminin ardından kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan hain FETÖ’cüler ve onların destekçilerine gerçekleştirilen operasyonlar halen devam etmektedir.

Ancak en az hain FETÖ’cüler kadar kamu kurum ve kuruluşlarına girmiş  hain PKK terör örgütü ve onun işbirlikçi destekçilerine de aynısını yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Yıllardır bu vatanın ekmeğini yiyen ancak bölücü ve vatan haini PKK terör örgütünün bayrağını sallayıp onları destekleyenlerde bu kurumlardan biran önce temizlenmelidir.

Bölücü hain PKK örgütünü destekleyenler ve övenler için hala daha devletten maaş ödeyerek şehitlerimizin kemiklerini sızlatmayalım. Mecliste, belediyelerde, üniversitelerde, devlet okullarında ve emniyet güçlerinin içine kadar sızmış olan bu hainleri de görevlerinden uzaklaştırmalıyız.

Devletin her kademesini saran bu hain teröristlerin halen daha devletten maaş alarak devletin malını hainlere peşkeş çekmesine daha ne kadar devam edilecek. Özellikle üniversitelerde ve belediyelerde örgütlenen PKK’lılar için bir an önce önemli adımlar atılmalıdır. Gençlerimizi bu gibi hain terör yanlılarının ellerine bırakmamalıyız.

15 Temmuz’un ardından ilan edilen OHAL nedeniyle, vatanımızın, milletimizin, devletimizin ve birliğimizin temeline dinamit koymaya kalkanları bir an önce ayıklamalıyız. Öğretmen adaylarında başlayan hain PKK terör örgütü temizliğine bütün devlet dairelerinde devam etmeliyiz.

Bu vatanın ekmeğini yiyen ancak bu vatanın temeline dinamit koymaya kalkanları artık millet olarak bağrımızda beslemek istemiyoruz. Geçtiğimiz günlerde Güneydoğu illerinde bulunan 181 aşiret bu nedenle bir araya gelerek devlete bağlılıklarını ilan  ettiler. Devlette bu hainleri deşifre ederek görevlerine bir an önce son vermelidir. Millet olarak bunu bekliyoruz.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.