Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Hainlerin yeni taktikleri

15 Temmuz’da yapmak istedikleri askeri kalkışma başarısız olunca hainler şimdi de yeni söylemler ile vatandaşı gocundurmaya çalışmakta. Özellikle sosyal medyada son günlerde dolaşan hain mesajlarda 14 Ağustos’a dikkat çekilmektedir.

 

 

Büyük Türk Milletinden 15 Temmuz gecesi yedikleri şiddetli tokat FETÖ’cü hainlerin suratında patlamıştır. Allah’ın izni ile bundan sonra iflah olmaları pekte mümkün değildir. Çünkü Türk halkından yedikleri “Osmanlı tokadı” onlara yeter. Bu milletin tokatını yiyen bir daha iflah olmaz.

 

Halk, Cumhurbaşkanının talimatı ile demokrasi nöbetlerine devam etmektedir. Ki, bu meydanlarda tarihte hiç olmadığı kadar bir ortak duygu seline dönüşmüştür, milletin tepkisi?

Millet bayrağına, vatanına, toprağına, demokrasisine ve özelliklede özgürlüğüne sahip çıkmıştır.

 

Millette oluşan bu bilinç ile artık ülkemizin sırtı yere gelmez. Dışarıdaki hainler ile içimizdeki maşaları da 15 Temmuz akşamı sonrası gereken dersi almışlardır. Milletin gönlünde taht kuran bir liderin etrafından buluşan Türk milleti, gelecek günlere daha da sıcak bakmaktadır.

 

Milletimizin dünyayı kıskandıran bu milli şahlanışı dosta güven verirken düşmanlarımıza da bir kere daha düşünmeleri konusunda bir uyarıdır. Halk tankların üzerine çıkarak darbe girişimcilerine meydan okumuş, sokağa dökülerek sokakları hainlere dar etmiştir.

 

Ülkemizi karmaşaya sürüklemek ve bir iç savaş çıkarma hevesinde olan bu hainlerin vatandaşlarımız üzerinde korku salmalarını önlemek adına gerekli tedbirler alınmalıdır. Büyük Türk Milleti de sosyal medyada yayılan ve insanları korkuya düşürmeyi amaçlayan bu tür yazılara aldırış etmemelidir. Çünkü kahraman güvenlik güçlerimiz ülkemizin genelinde vatandaşın huzurunu sağlayacak her türlü tedbiri almış durumdadır. Bu tür söylentilere kesinlikle inanmayalım.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.