Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Bu vatan hepimizin

Terör adı ne olursa olsun insanlığın en büyük tehlikelerinden biridir. PKK, PYD ve Deaş adı ne olursa olsun insanların huzuruna ve güvenliğine tehlike olan bu terör örgütleri ile mücadele edilmelidir. Kahraman Türk Ordusu ve güvenlik güçleri bir haftadır “zeytin dalı” harekatı ile bu şer odaklarına karşı kahramanca mücadele vermektedir.

Askerimiz-polisimiz gece gündüz demeden canları pahasına hainlerle mücadeleye devam ediyor. Amaç Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet, Allah yar ve yardımcıları olsun. Ancak sadece Askerimizin polisimizin mücadelesi yetmiyor, buna ek olarak siyasilerin, sivil toplum kuruluşlarının ve halkın desteği ile bu mücadeleden başarı ile çıkacağız inşallah.

Afrin’e yapılan “zeytin dalı” harekatı ile bütün Türkiye adeta tem yumruk ve tek yürek haline gelmiştir. 15 Temmuz 2016 hain FETÖ darbe girişiminin ardından yakalanan en büyük birlik ve beraberlik umarım daima devam eder.

Jeopolitik olarak çok hassas bir bölgede bulunan ülkemizin geleceğpi bakımından bu birlik ve beraberlik çok önemlidir. Artık Yüce Mecliste bulunan tüm siyasi parti Genel Başkanları(tabi ki HDP’nin katılması düşünülemez, zira onlar katılmaz),milletvekilleri, seçilmişler, meclis dışında bulunan siyasi parti genel başkanları, sivil toplum örgütleri, temsilcileri başkanları, tüm mesleki örgütlerin temsilcileri başkanları büyük bir çağrı yaparak halkımızı arkalarına alıp meydanlara çıkarak hep bir ağızdan “lanet terör, işte buradayız, seni lanetliyoruz “diyerek

Tepkimizi ortaya koymalıyız.

Kahraman Türk Ordusunun vatandaşların huzur ve güvenliği için yapmış olduğu harekata çeşitli sudan bahanelerle karşı çıkmaya çalışanları da çok iyi tanımalıyız. Sözde aydın veya sanatcı olarak anılan ancak milli duygular konusunda hiç nasibi olmayan bu kişilere karşıda elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Bunarlın film veya dizilerini izlemeyerek, şarkılarını dinlemeyerek, konferanslarına gitmeyerek açıkca tepkiler vermeliyiz.

Bize düşen Edirne’den Kars’a, Hatay’dan Samsun’a kadar bütün şehirlerimizin meydanlarında   Tek Yürek Tek Ses, avazımız çıktığı kadar Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet diye hep birlikte omuz omuza yürümeli, bizi hiçbir gücün bölüp parçalamayacağını, vatanımızın sahipsiz olmadığını dosta ve düşmana göstermeliyiz. İyi günde de kötü günde de hep beraber olup hep beraber göğüs gereceğiz. Fedakârlık ise hep beraber, vatansa hepimizin.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.