Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Bayrak asarak desteğimizi gösterelim

Kahraman güvenlik güçlerimizin ülke sınırlarımızı tehdit eden teröristlere karşı yapmakta olduğu “zeytin dalı” harekatına destek olmak amacıyla hepimiz evimize veya iş yerimize Türk bayrağı asarak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz.

Ülke olarak zor bir dönemden geçmekte olduğumuz malum. Yıllardır Türkiye’nin başına bela olan teröristler, Hatay ilimiz yakınlarındaki Afrin ve Münbiç’te üslenerek sınırlarımızı tehdit etmekteydi. Türkiye Cumhuriyeti devleti, vatandaşını korumak ve güvenliğini sağlamak amacıyla uluslar arası kurallara uygun bir şekilde “zeytin dalı” harekatını başlattı.

Terörden çektiğimiz kadar başka şeylerden çekmedik. Hain ve sinsi planları ile yıllardır insanımızın canına kast eden, yüzlerce şehit vermemize sebep olan hain terör, inşallah kahraman ordumuzun bu harekatı ile kökünden kazınacaktır.

Üç gündür devam eden harekatta izlediğimiz kadarı ile Kahraman Mehmetcik adeta düğüne gider gibi gitmekte, vatandaşlarda onlara destek vererek morallerini yükseltmektedir. Bizlere düşen görevde onların başarısı için dua etmek ve Türk bayrakları ile yanlarında olduğumuzu göstermektir.

Dış düşmanlarımızın yanı sıra içeride de onlara destek veren iç düşmanlarımıza inat hepimiz ev veya iş yerlerimize bayrak asmalıyız. Hain pusularla bir gecede şehit verdiğimiz günlere inat,PKK/PYD veya adı ne olursa olsun hain teröristlere inat, bizim huzurumuz için canlarını siper eden Kahraman Güvenlik Güçlerine destek için bayrak asalım.

Hain teröristlere indirmek için çabaladıkları şehitlerimizin kanı ile sulanmış Türk bayrağını her zaman yükseklerde tutmak için lütfen bu desteği yapalım. Onlar indirmek istedikçe bizler Türk bayrağını daha da yükseğe dikelim. Her tarafı Türk bayrağı ile şenlik alanına çevirelim.

Hiçbir ülke yoktur ki terörle mücadelede silahı bırakarak, başarılı olsun. Millet olarak tek vücut, tek yumruk olmak zorundayız. Bizi din, mezhep, etnik köken temelli bölüp, parçalamaya, çatıştırmaya çalışanlara inat bir olmalıyız.

Hepimiz Türk bayrağının altında kenetlenerek, bir çok zor zamanda olduğu gibi yine birlik ve beraberliğimizi bütün dünyaya göstererek Kahraman ordumuzun arkasında olduğumuzu gösterelim.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.