Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Karaman’daydık…

Gazete olarak yaptığımız çalışmalarla alakalı çok fazla yazı yazmadım, yazma taraftarı da değilim aslında…

Ama zaman zaman yaptığımız çalışmalarında duyurulması taraftarıyım. Bununla alakalı Gazetemizden  duyuru yapıyoruz bununla akalı da olumlu tepkiler aldığımızı da rahatlıkla ifade etmeliyim.

Bugün sizlere Karaman’dan bahsedeceğim.

Gazete olarak 1 Mart tarihinden itibaren Karaman’daki bayilerde de satılmaya başladık. Anadolu’da Bugün Gazetesi olarak  ekip arkadaşlarımız ile birlikte Karamana ilk gittiğimizde kafamızda bazı soru işaretleri vardı ama gün itibariyle Karamana açılma fikrinde ne kadar haklı olduğumuzu gördük.

Hele hele Karaman’da Gazetemizin gördüğü ilgi ve aldığımız olumlu tepkilerden sonra Anadolu’da Bugün Gazetesinin kısa bir süre içerisinde Karaman’da çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.

Ekip arkadaşlarımız ile birlikte dün Karaman’daydık. Karaman’da hem Gazeteci arkadaşlarımıza hem bayilerimizle hem de dostlarımızla görüştük. Bütün görüşmelerimizin sonunda edindiğimiz ortak intiba Anadolu’da Bugün Gazetesinin hem haberlerinin hem yayın çizgisinin hem de içeriğinin beğenildiği şeklindeydi. 

Karaman denilince sizlerin aklına ne gelir bilemem ama benim dün gördüklerim biraz hoşuma gitmedi.

Kazılan yollar, devam eden çalışmalar ile birlikte Karaman bir şantiye kentine dönüşmüş… Tabi burada Belediye ve Karaman için çalışan insanlara bir şey dediğimiz yok. Tabii ki çalışma yapılmalı ve Karaman’ın gelişmesi ve ilerlemesi ortak hedef olmalıdır. 

Ama güzel Karaman’ın görüntüsü ve insanların rahat ve huzurlu bir şekilde yaşaması da gözden kaçırılmaması gereken bir konu olmalıdır. 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.