Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Ak Parti’yi 2019’a taşıyacak kadrolar

Referandum oylamasında “evet” oyu alarak  Yeni Türkiye’nin doğuşunu  müjdeleyen  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aklından geçen yakın çalışma arkadaşlarının da katılımı yeni Türkiye’yi 2019 seçim yılına taşıyacak olan yeni  kabinenin de oluşmasını sağladı.

 

Ak Parti kongresinden sonra partideki hantal yapının değişerek  değişimin ve dinamizmin gelmesi adına yoğun mesai harcayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öncelikle kabinede istediği değişiklikleri yaparak başladığı yenilenme harekatından sonra  Ak parti Teşkilatlarından başlayarak  teşkilatın yenilenmesini ve Devletin yeniden yapılandırmasını beklemekteyiz.

 

 

Ekonomi ve içişleri kadrolarının yerini koruduğu yeni kabine teşkilatlardan da olumlu karşılanmıştır. Ülkemizin şu anda içinde bulunduğu durumu bilen ve yeni projeler ile halkımızın rahat nefes almasını sağlayacak olan yeni kabineye başarılar dilerim.

 

Bakanlar kurulunun yenilenmesinin ardından şimdi de gözler teşkilatların yenilenmesine yöneldi.Üç seçimin yaşanacağı 2019 yılına partiyi taşıyacak, başarıya götürecek ve halkla bütünleşecek isimlerin teşkilatta yer alması herkesin en büyük arzusu. Yıllardır yıpranmış isimlerin yerine genç, diri ve dinamizmi olan isimlerin getirilmesi beklenmektedir.

 

 

Ak Parti teşkilatlarının artık tanınmış ve bildik yüzlerden değil iş yapacak, halkın içine girecek ve halkla bütünleşecek yeni isimlerle yoluna devam etmesi gerekir. Yıpranmış ve bildik isimlerin yerine gelecek isimler ile teşkilatın canlanacağı, atağa kalkacağı ve başarıya ulaşacağı inancındayım.

 

Ak Parti davasını taşıyamayan ancak dava sayesinde kendisini yukarılara taşıtanlara teşkilatın kapısının kapanması gerekir. Çünkü bu kutsal dava kimsenin tekelinde değildir. 15 yıldır milletin umudu olan bu dava, mevcut bulunduğu yerden çok daha yukarısını hak etmektedir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.