Prof.Dr. Mahmut TEKİN

Prof.Dr. Mahmut TEKİN

GENÇLERLE GELECEĞE YÜRÜYECEĞİZ

Recep Tayyip Erdoğan partisine, sevdasına, koşmaktan yorulmadığı siyaset sahasına geri döndü. Bu davada gençler hayati önemde. Yenilenme için, geleceğimizin aydınlanması için pırıl pırıl gençlere ihtiyacı var bu ülkenin.

Gençler; Recep Tayyip Erdoğan'a destek verin. O'nun yanında dimdik durmak, birlikte siyaset yapmak sizin de özgüveninizi arttıracaktır. Korkmayın!

Vesayet artıklarına, militan Kemalistlere, azgın solculara, liboşlara aldırış etmeyin. Onlar varsın diktatör desinler. Onlar nasıl korkmadan saldırıyorsa siz de Reis'i ve davasını savunurken korkmayın. Bu millet O'nun sayesinde dik durmayı öğrendi.

Savunurken O'nun dediği gibi körü körüne de savunmayın. Neye inandığınızı bilin. Davanızı yürütenlerin hatalarını söylemekten de korkmayın. Hareketin içinde bazı kendini bilmezler olur da kendini sizi sindirmeye, susturmaya kalkarsa Büyük Lider'in bu sözünü hatırlatın onlara. Allah'ın izniyle bu dava hak davadır.

Sezai Karakoç'un dediği gibi "insanı öteki insanlardan, insanların tanrılaştırdığı kişi ve eşyadan ancak Allah kurtarır. Yani insanı ancak Allah özgür kılar. Allah'a inanmak özgürlüktür".

Bizim Allah'a inanan, davasına sahip çıkan, Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı yolda yürüyecek donanımlı gençlere ihtiyacımız var.

Ümitvarız inşallah. Çünkü ümitsizlik haramdır.

Önceki ve Sonraki Yazılar