Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Türkiye ile uğraşanlar

1984 yılından bu yana gelişen Türkiye’nin önündeki en büyük engel olan PKK terörü, artık iyice azıtmaya başladı. Asker ve polisimizi şehit ediyor, günahsız insanlarımızı kaçırıyor ve insanlar üzerinde korku salmaya devam ediyor.

İnsanlıktan bihaber bu terör örgütü, iki yıldır çöreklendiği inlerinden kalkarak etrafa saldırmaya başladı. Daha dün Pozantı’da kalleşçe saldırı gerçekleştirerek iki polisimizi şehit ettiler. Hem de neredeyse Anadolu’nun tam ortası denilecek bir yerde, Pozantı’da.

Emniyet günlerdir tüm birimleri ile birlikte teyakkuz halinde. Yapılması gerekenler fazlası ile yapılıyor. Şehir içinde gerekli denetimler ve kimlik sorgulamaları aralıksız olarak devam ediyor. Yapılan operasyonlar ile de, içimizde dolaşıp kan dökmeye çalışanlar teker teker toplanıp alınıyor.

Özellikle insanların kalabalık olarak dolaştıkları Pazar yerleri ve AVM’ler her zamankinden daha dikkatli kontrol ediliyor.İnsanların can güvenliği içerisinde ve huzur içerisinde rahatça dolaşabilmeleri için her türlü tedbirler alınmış durumdadır. Türkiye büyük bir ülkedir ve büyüklüğünün gerekliliğini mutlaka yerine getirecektir.

Vatandaşta sağduyulu bir şekilde davranarak, emniyet güçlerine yardımcı olmalı, şüphelendikleri kişi ve araçları alo 155 hattına ivedilikle bildirmelidir. Artık terörle mücadelede top yekün hareket zamanıdır. Zaten taviz verilerek bu hale getirilmedi mi?

Artık gözü dönmüşlere acımak, bizleri acınacak durumlara düşürür.Yıllardır PKK belasını çekiyoruz, buna bir de IŞİD belası eklendi şimdilerde. Bu terör örgütlerinin içteki ve dıştaki işbirlikçileri Türkiye’yi bir iç savaşa çekme gayreti içerisindeler. Ama bu uğraş onların sonu olacaktır. Şurası bilinmelidir ki, Türkiye ile uğraşanlar kendi sonlarını hazırlarlar.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.