Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

İşbirlikçileri de cezalandırılmalıdır

Türkler tarih sahnesinde baş göstermeye başladıkları andan itibaren hep birileri çeşitli oyunlar oynayarak onları güçsüzleştirmeye çalışmışlardır. Orta Asya’dan başlayan ve şimdiki Türkiye Cumhuriyeti de dahil hep birileri önümüzü kesmeye çalışmıştır.

 

Son olarak haçlı zihniyetine sahip uluslar Osmanlıyı parçalayıp yok etmek üzereyken bu millet yeniden dirilip yeni bir devleti yani Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur. Bu cumhuriyette kolay kurulmamıştır. Yüzbinlerce kişiyi şehit veren Türkler, vatanını yeniden kazanarak onu koruyup kollayacağına da söz vermiştir.

 

Tarih boyunca hep yıkılacak gözüyle baktıkları Türklerin yeniden devlet kurması hiç şüphesiz birilerini her zaman rahatsız etmiştir. Kendileri veya içerideki hain işbirlikçileri ile daima milletin altını oymaya çalışmış ve hep kahpece planlar hazırlamışlardır.Kimi zaman Askeri darbeler yaptırarak,Türkiye' yi  yılların gerisine götürmüştür.Kimi zaman terör örgütlerini destekleyerek Türkiye'de can ve mal kaybına neden olmuştur.Kimi zamanda din faktörünü kullanan Emperyalist güçler cemaatleri Devlete karşı kışkırtmışlardır.

 

Bu hain girişimlerin son örneğini 15 Temmuz 2016 akşamı hep birlikte yaşadık. FETÖ terör örgütü ile PKK ve diğer örgütler el ele vererek Türk Silahlı Kuvvetlerine sızmış hainlerle bir darbe girişiminde bulunulmuştur. Artık herkesce bilinen bir gerçek var o da, bu hain girişimin ardında haçlı zihniyeti yeniden ortaya çıkmaktadır.

 

Darbe girişimi Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın hamlesi ve Türk halkının ülkesine ve devletine sahip çıkması ile başarısız olunca, bu hain çevreler yeni oyunları planlamaya başlamışlardır. Düğüne saldırı ve her gün yaşanan terör olayları bunun açık göstergesidir.

 

FETÖ teröristlerine gerekli cevabı tokat gibi veren hükümet ve vatandaşlar, şimdide aynı kararlılığı PKK, IŞID ve PYD gibi isimler almış hain işbirlikçiler ve teröristler  için verilmesini beklemektedir. Haçlı zihniyeti ve onun iç uzantılarından da hesap sorulmalıdır.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.