Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Deccal’in ahmak avaneleri

24 Haziran seçimleri öncesinde ülkemize  içerden ve dışarıdan saldırılar yapılmakta. Bundan 2-3 sene öncesine kadar kabul edilmeyen bu gerçek, artık her görüşten insan tarafından kabul ediyor.

Avrupa Birliği ülkeleri da dahil olmak üzere  ABD ve diğer bazı Arap ülkelerinin  bir anda tavır almaları normal değildi. Sanki bir yerden emir almış gibi aynı anda tavır almaya başlanıldı Türkiye’ye. Buna diğer ülkeler de katılmaya başladı.

Hükümetimize hatta özellikle de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan’a olan saldırılar artarak önümüzdeki günlerde de devam edecek gibi gözüküyor. Millet olarak biz bu kahpelere gereken cevabı her zaman verdik gene vereceğimizden şüpheleri olmasın. Teyakkuz halindeyiz. Bu vatanı asla böldürmeyeceğiz. Şehit olmaktan asla çekinmedik çekinmeyiz de. Günümüz Deccal’inin  ne kadar aşağılık köpeği varsa hepsi gelsin.

2002 yılından bu yana yaşanan gelişmeler ile dünyanın sayılı ülkeleri arasına giren Türkiye, emperyalist devletlerin hedefi haline gelmiştir. Yıllarca sömürdükleri Türkiye’nin kendine gelişini hazmedemeyen emperyalist güçler, 24 Haziran seçimleri yaklaştıkça saldırılarının dozunu artırmaktadır.

Özelliklede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli’nin “Cumhur ittifakı” ile seçimlere ittifak haline girmeye karar vermesi ile rahatsız olan çeşitli çevreler, şimdilerde ekonomik kaos peşine düşmüşlerdir. 2001 yılında Rahmetli Bülent Ecevit’e oynanan oyunun aynısı şimdi de Recep Tayyip Erdoğan’a oynanmak istenmektedir.

Ne zaman Türkiye’nin yeniden diriliş performansı yükseldiğinde devreye giren bu hain planlar, Avrupa ülkelerinin ve emperyalist güçlerin eseridir. Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 senede ülkemizi getirdiği seviyeyi bizden daha iyi anlayan bu yabancı güçler, Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçtirmemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Ancak Türkiye, eski Türkiye değil. Meselenin de  Recep Tayyip Erdoğan meselesi olmadığını artık anladık. Kendisini beş büyük olarak gören ülkelerin  ilk önce Cumhurbaşkanımızı ardından Hükümeti sonra da güzel vatanımızı bölmek ve parçalama isteğinde olduğunu biliyoruz. Buna asla izin vermeyeceğiz inşallah. Milletimiz artık daha dindar daha milliyetçi daha devletçi daha laik ve daha uyanık durumda. Deccalin bu ahmak avanelerine karşı hazır bir şekilde tetikteyiz. Allah’ın izniyle hiçbir başarı sağlayamayacaklar. Türkiye’yi daha aydın daha güzel daha müreffeh günler bekliyor. Bu bir parti meselesi değil bir Millet ve bir Ülkü sevdasıdır bizde.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.