Prof.Dr. Mahmut TEKİN

Prof.Dr. Mahmut TEKİN

FETÖ'NÜN İLAÇ OYUNU

 

Hatırlar mısınız; geçenlerde bir fetöcü yüzbaşı kılıklı terörist mahkemede, "içeceğime ilaç attılar" deyip itiraflarını reddetmişti. Asıl ilaç işinde uzman olan bunlar.

Bunu yanılmıyorsam Gazeteci Ahmet Kekeç televizyonda anlatmıştı. Nasıl olduğunu anlatayım size:

Fetö TSK'ya adamlarını sokarken bir yandan da ordu içindeki, Kemalist ya da başka cemaate mensup olmayan parlak subayları kendi yanına çekmeye çalışır. Bunun için akıl almaz yöntemler uygularlar. Genç subaylara kadın kumpaslarını zaten biliyorsunuz ama şimdi okuyacağınız "vay be" dedirtecek cinsten.

Fetöcüler genç ve gelecek vaat eden bir subayı yanlarına çekmeye çalışırlar ama bir türlü ikna edemezler. Bir gün yemeğe götürüp içeceğine ilaç atarlar. İlaç çok özeldir. Etkisini gösterdiğinde iç organlara geçici bir zarar verir. Genç subay ertesi gün ağrılar içinde askeri hastaneye gider. Orası da ayarlanmıştır. Subayın gideceği doktor fetöcüdür. Doktor hemen tahlil ister. Sonuçlar çıkınca subayı oturtur ve "bak komutan, durumun iyi değil. İç organlarında çürüme başlamış. Hastalık ilerlerse ölümcül Bile olabilir. Bu durumda askerlik yapamazsın. Ben şimdilik rapor etmiyorum. Bir kaç gün sonra tekrar gel, tahlil yapalım" der.

Genç subay yıkılır. Ertesi gün kışlaya gider ama yüzünden bellidir yıkıldığı. İlacı atan fetöcüler yeniden yakınlaşır. "Hayırdır" falan diye sürekli zorlayınca anlatır subay. Onlar da "kardeş çok üzüldük. Madem çare yok, bir şey denemek ister misin?" derler. Genç subay "nedir o?" diye sorar.

“Bak şimdi bizim bir hocamız var. Evliya şahsiyet. Böyle hastalıklara gönderdiği dualı eşyaların fayda ettiğine çok kez şahit olduk. Biz istersen durumunu anlatalım abilere. Belki şifa bulursun" derler. Subay böyle şeylere inanmaz ama çaresiz "tamam" der. Ertesi gün hazır güya okunmuş bir şeyler getirirler ve "sana oradan da özel dua etti" derler.

Genç subay tekrar kontrole gider. Fetöcü doktor yeniden tahliller yapar ve tiyatrosunu oynar: Aman Allah'ım bu nasıl olur? Bu kadar kısa sürede böyle bir iyileşme mucizeden başka bir şey olamaz. Hastalığın ilerlemesi durmuş ve düzelme var" der. Subay kulaklarına inanamaz. Hemen hastaneden çıkıp fetöcü subayların yanına koşar ve sarılıp teşekkür eder.

Ve fetö bir haşhaşi daha kazanmıştır.

Önceki ve Sonraki Yazılar