Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Kul hakkı yiyenlere yazıklar olsun

Günlerdir gerek sosyal medyada ve gerekse yaygın basında yer alan ve adeta yargısız bir infaz haline gelen  haberlerle ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyen Ahmet Baydar, “Hayatım boyunca FETÖ gibi hain terör örgütleri ile mücadele ettim” diyerek son noktayı koydu.

 

Kalabalık bir gazeteci topluluğunun takip ettiği toplantıda  telefonunda “bylock”  olduğu ile  ilgili iddialara cevap veren Ahmet Baydar,“Kamuoyu bilmelidir ki, söz konusu mecralarda tarafıma isnat edilen suçlamalar yer alır almaz savcılığa ve yetkili mercilere başvurarak gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şahsımın hiç bir şekilde ve hiçbir zaman FETÖ/PDY gibi illegal, hain terör örgütleri ile herhangi bir bağımın olmadığını ifade ederek gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep ettim. Savcılık ve yetkili mercilerin soruşturma ve kovuşturması sonucu 2017/39972 no'lu soruşturma ve 2017/ 1998 no'lu karar ile suçlamalardan ari olduğum ve suçsuz olduğum yazılı olarak beyan edilmiştir.” diyerek tartışmalara son noktayı koydu.

 

 

Şimdi günlerdir sosyal medyada ve yaygın basında Ahmet Baydar üzerinden Konya ve Konyaspor düşmanlıklarını alenen ortaya koyanlar, yaptıkları yalan haber, iftira ve rezaletlerin yanına kar kalacağını mı zannediyor?  Bir işin aslını bilmeden sadece kişisel husumetleri gözlerini kamaştıran bu yalan haberi ortaya atanlar,  yüce Türk adaleti önünde mutlaka hesap vereceklerdir. Oturduklarında ve dost sohbetlerinde mangalda kül bırakmayanlar, hak, hukuk ve adaletten bahsedenlere madem öyle ilahi adaleti bir kez daha hatırlatalım. Şayet Müslüman iseniz, yaptıklarınız bedelini ödeyip, üzerinizde bulunan kul haklarını teslim edip, cezanızı CEHENNEMDE çektikten sonra, belki ilahi huzura erebilirsiniz.

 

 

Yani önce adalet yerini bulacak, yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz, sonra vicdanlar kabul görürse aklandık diyebilirsiniz. Günah işleme özgürlüğünüz elbet ki var! Ama unutmayın, işlenen her günah için ödeyeceğiniz bir bedel ve çekeceğiniz bir ceza da mutlaka var! Ve şimdi bu bedeli ödemeden, cezanızı çekmeden “hiçbir gücün sizi aklayamayacağını da” bilmelisiniz!

 

Cenabı Allah “huzuruma kul hakkı ile gelmeyin” buyururken, kişisel hırsları gözlerini bürüyen bu kişiler, dünyalık menfaatler uğruna rezilliğinize kılıf örmek üzere size aşağılık gaz veren  şarlatanların da bu anlamda sizler için yapabileceği hiçbir şey yoktur.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.