Emel Şerife Hasçağan

Emel Şerife Hasçağan

Ülkemize sahip çıkmalıyız

Ülkemize sahip çıkmalıyız

Ülkemiz bulunduğu konum itibariyle ve de gelişmeye başlayan ekonomisi ile her zaman dikkat çeken bir ülke olmuştur. Ancak bu olumlu gelişmeleri içine sindiremeyen ülkeler her zaman bize cephe açmış ve tökezlememiz için ellerinden geleni yapmışlardır.

 

Özellikle Avrupa ülkelerinde başlayan Türkiye düşmanlığı akıl almaz boyutlara gelmiştir.

Gazetelerde sayfa sayfa Türkiye aleyhine başlıklar. Ülkemizle ilgili ipe sapa gelmez sözler. Ancak bu hain çalışmaların hepsi Almanya seçimlerinde de görüldüğü gibi ayaklarına dolaşmaktadır.

 

Yüzyıllardır ülkemizi karıştırmak için akla hayale gelmedik oyunlar oynadılar. Yemediler, içmediler ve uyumadılar. Amaçların gelişen ve büyüyen bir Türkiye Olmasın. Türkiye mazlumlara kucak açmasın, ekonomik olarak büyümesin ve her zaman onlara muhtaç olsun.

 

Aslında bilemedikleri tek şey, bu güzel ülke insanının birlik ve beraberliği. Bu ülke insanı nelerle baş etmedi ki? Tarih boyunca yapılan bütün hain planları bozdu ve de bozmaya devam edecek. 15 Temmuz bunun en güzel kanıtıdır.

 

15 Temmuz gecesi hain FETÖ terör örgütünün alçak planını nasıl bozduysak, ülkemiz üzerine hain planları olanların oyunlarını da her zaman bozarız. O gece nasıl iç ve dış düşmanlarımızı bozguna uğrattıysak, yine aynısını yapabiliriz, hem de gözümüzü kırpmadan, bunu böyle bilin.

 

Büyük Türkiye olarak yıllardır dış düşmanlarla mücadele ederken içimizden çıkan bazı hainlerle de mücadelemiz devam edecektir. Son olarak Kuzey Irak’taki hain referanduma da bu gözle bakıyorum. Ülkemizin sınırlarını ve güvenliğini tehlikeye atan bu referandumu kesinlikle red ediyorum. Bu güzel ülkenin yoluna taş koymaya kalkanlarla he zaman mücadeleye hazırız.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Emel Şerife Hasçağan Arşivi
SON YAZILAR