2022 Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu demek için onlarca sebep var

Farklı kanallarda son olarak Acun Ilıcalı’nın satın alarak istikrarlı bir biçimde yayınladığı, düzenlediği Survivor’da final gecesi heyecanı yaşanıyor. Peki, bu önemli gecede şampiyon olması için Nisa Bölükbaşı’nın ne gibi sebepleri var?

2022 Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu demek için onlarca sebep var

2022 Survivor şampiyonu kim oldu sorusunun aslında yarışmaya çaktırmadan yedekten girmiş gibi yapan Nisa Bölükbaşı oldu. Yarışmanın ilk günlerinde sessiz sedasız durup oyun kazanmak için mücadele veren genç yarışmacı bir anda kendini başka bir sarmalın içinde buldu.

SEVGİLİYDİLER

Yarışmaya katılan ve en büyük şampiyonluk adaylarından olan ayrıca daha önce de şampiyonluğu bulunan Ogeday Girişken’le ilişki yaşadığı ortaya çıkan Nisa Bölükbaşı, yarışmacılardan Mert Öcal’ın ilişki durumları ve özel hayatıyla ilgili söyledikleriyle adından sert bir şekilde bahsettirdi.

ŞAMPİYON BELLİ OLUYOR

Nisa Bölükbaşı’nın bu hareketi birçok kadın tarafından alkışlanırken yarışmanın fanları tarafından gereksiz olarak nitelendirildi. Tartışmaları, kavgaları, parkur mücadeleleriyle dopdolu bir sezon yaşanan 2022 Survivor All Star’da şampiyon bu gece belli oluyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI’NIN ŞAMPİYON OLMASI İÇİN TÜM ORTAM HAZIR

İlk başlardaki gibi savaşarak ve konuşarak savaşmayı tercih eden Nisa Bölükbaşı, daha sonraları kendini toparlayarak verdiği barışçıl savaş ve takım içindeki uyumuyla ayrıca özel yeteneklerini ortaya çıkarmasıyla birlikte sempatinin odak noktası oldu.

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olması için gerekçeler şunlar:

  1. Yarışmada uzun yıllardır kadın yarışmacı şampiyon olamıyor. Ayrıca sadece sporcu kişiliklerden başka bir meslek grubu ya da şahıs şampiyon olamıyor.
  2. Eski şampiyonlardan olan Ogeday Girişken’in Nisa için elinden geleni yapacak olması.
  3. Dün gece elenen Ayşe Yüksel’in oylarının da bir kadın yarışmacıya verilme ihtimalinin yüksek olması.
  4. Yüksek oy oranı olan yarışmacılardan Evrim Keklik’in Nisa’yla arasının çok iyi olması.
  5. Atakan Arslan’ın destekçilerinin Nisa’ya destek verme ihtimali.
  6. Yarışma boyunca tıpkı bir abi gibi Nisa’ya omuz veren Berkan’ın da Nisa’ya vereceği destek.

Bu gece yapılan finalle 2022 Survivor All Star’ın yeni şampiyonu belli olacak. Nisa’nın finaldeki Adem Kılıçcı, geçtiğimiz yıllarda şampiyon olan isimler arasında. Bu yıl Adem Kılıçcı aslında sönük bir sezon geçirdi.

Tam anlamıyla takımını adapte edemeyen Adem Kılıçcı’nın bu yıl yeteri kadar da sempati toplamayamış olması da şampiyonluk yolunda en büyük belirleyici sebepler arasında yer alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.