Başkan Kariman: "Konyaspor'a kaliteli isimler kazandırmak istiyoruz"

1922 Konyaspor'un yeni Başkanı Muhammet Mustafa Kariman, öz kaynakları iyi kullanarak Konyaspor'a kaliteli ve yetenekli isimleri kazandırmak isteklerini söyledi

Başkan Kariman: "Konyaspor'a kaliteli isimler kazandırmak istiyoruz"
Yayınlanma:

Başkan Kariman, genel kurulda yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Başkanımız Sayın Ömer Korkmaz ve kader birliği yaptığı arkadaşlarının desteği, sizlerin de teveccühü ile 1922 Konyaspor Kulübümüzün yönetiminin sorumluluğunu almış bulunmaktayız.

Sorumlu olduğumuz görevin öneminin farkındayız. Geçtiğimiz dönemde Sayın Başkanımız Osman Baharoğlu ile kendisinin de ifade ettiği gibi bir mucizeyi gerçekleştirdik ve takımı ligde bırakmayı başardık. Bu vesile ile sayın başkana hizmetleri ve fedakarlığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

Bir söz vardır bu tür görevler bayrak yarışı gibidir. Doğrudur. Bu bayrağı şimdi biz teslim aldık ve şanla şerefle dalgalandırmak için gecemizi gündüzümüze katmaya bugün burada söz veriyoruz.

Biz 1922 Konyaspor’da doğru adımların sayısını arttırabilmek için büyük bir hayret göstereceğiz. Oyuncu transferlerinde akıl almaz rakamların konuşulduğu bir dönemde gözbebeğimiz Konyaspor’umuza ahlaklı, dürüst ve aynı zamanda kaliteli isimler kazandırmaya çalışacağız. Yönetim kurulu üyelerimizle, teknik heyetimizle hem gençlerimiz hem de tecrübeli isimlerle elle tutulur projeler geliştirip sonuç alabilmenin yollarını arayacağız.

Konyaspor’umuzun değerli başkanı Sayın Ömer Korkmaz ve yönetim kurulumuzun inancı ve desteğiyle önümüzdeki sezon pırıl pırıl yetenekli gençleri, hedefleri olan, lige damga vuracak bir kadroyu oluşturma arzusundayız. Bizler elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Öz kaynaklarımızdan azami seviyede faydalanacağız. Şahsım adına ekibime güveniyor ve bu görevin süresinden başarıyla çıkacağımıza olan inancımı hepinizin huzurunda bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Bu vesileyle; kulübümüze daha önce her kademe hizmet etmiş tüm başkanlarımıza, yöneticilerimize, teknik ekiplerimize, futbolcularımıza, destek ekiplerimize teşekkür ediyor, gelecek sezonda aynı istek arzu ve büyük Konyaspor taraftarının desteğiyle yolumuza devam edeceğiz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.