KONSİAD’da Ali Kaya güven tazeledi - Konya Haber

KONSİAD Konya 1. Olağan Genel Kurulu Programını gerçekleştirildi.

KONSİAD’da Ali Kaya güven tazeledi - Konya Haber
Yayınlanma:

KONSİAD Konya 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

KONSİAD ailesi olarak çok büyük sorumlulukları olduğunu söyleyen Genel Başkan Ali Kaya Bu hassas dönemde, kişisel ihtiras ve hesapları tamamen terk ederek; samimi ve fedakârca milletimiz ve ülkemiz için çalışacağız, üreteceğiz ve Allah’ın izniyle yeni bir şahlanış dönemini hep birlikte başlatacağız” diye söyledi.

Başkan Kaya, Konya denince şu anda akla gelen en önemli şey, birlik ve beraberlik vurgusu. Konya, belediyeleriyle, merkezi hükümetiyle, sivil toplum kuruluşlarıyla, hiçbir dönem olmadığı kadar birlik, beraberlik içinde çalıştığı bir dönem yaşıyor. Bunun da bereketlerini görüyoruz. Sanayi üretimimiz artıyor, tarımsal üretimimiz artıyor, insan kaynağımız hızla gelişiyor. Konya bugün 5 üniversitesinde 150 bine yakın öğrenci barındıran bir şehir. Bir taraftan da yeni teknoloji endüstri bölgeleriyle, sanayimize yeni bir soluk kazandırmak için hep birlikte hareket ediyoruz ve dünya markası olan Aselsan’ı Konya’ya kazandırmayı başardık. Şimdi de TÜBİTAK’ın Konya’ya gelmesiyle ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Konya bu manada bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çok önemli işler yapacak. Diye konuştu

378158807-18382182565061379-3151008143504203940-n.jpg

2024 Yılında Konya’mıza Değer Katacak Projelerimiz Hayata geçireceğiz.

2024 Yılı için yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarımız etkinlerimiz olacaktır bunun yanı sıra 1 yıldır üzerinde özenle çalıştığımız Konya’mızın gelişimi için büyük bir projemizi hayata geçirmek üzereyiz 2024 Ocak ayı itibari ile projelerimizi Kamuoyuna duyuracağız bunun yanı sıra iş dünyası ile ilgili güzel projelerimizde devam etmektedir. KONSİAD Konya Model Bir Sivil Toplum Örgütü olacağından hiç şüpheniz olmasın diye konuştu.

Hatay’ı Unutmayacağız Desteklerimiz devam edecek

KONSİAD Olarak sadece iş dünyasında değil sosyal sorumluk projelerinde ve Asla unutmayacağımız sürekli olarak desteklerimi sağlayacağımız Deprem bölgelerini ve ÖZELLİKLE Hatay’ı unutmayacağız ve bütün desteklerimizi sürdüreceğiz. Bunların hepsi Allah rızası için yapılan emekler. Cebimizden, ailemizden, sağlığımızdan, keyfimizden verdik. Ama Allah rızası için verdik. Karşılığını Allah'tan bekliyoruz” dedi.

KONSİAD Konya, küresel işbirliği ve sermaye platformu olmanın gayretinde olduğu kadar, "Aynı zamanda KONSİAD'ımız mazlum, mağdur ve insanların imdadına koşan müşfik bir insani diplomasi kuruluşudur diye konuştu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.