Karatay Belediyesi'nde Yeni Zabıta Memurları Göreve Başladı

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ve mülakatlarda başarılı olarak Karatay Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde çalışmak üzere ataması yapılan zabıta memurları göreve başladı. Yeni başlayan zabıta memurlarıyla bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca görevlerinde başarılar dileyerek; yeni alınan zabıtalarla birlikte Karatay Belediyesi'nin hizmet kalitesini daha da güçlendirdiğini söyledi.

Karatay Belediyesi'nde Yeni Zabıta Memurları Göreve Başladı

Vatandaşların güvenliğini, sağlığını ve huzurunu ön planda tutan Karatay Belediyesi, ilçede güvenliğin sağlanmasına yardımcı olmak amacıyla Zabıta Müdürlüğünü güçlendirerek 15 yeni zabıta alımı yaptı.

KPSS ve sonrasında Karatay Belediyesi'nin mülakatı ile zabıta memuru olmaya hak kazanan adaylar Zabıta Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen hizmet içi eğitimini aldıktan sonra görevlerine başladı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Karatay Belediyesi Meclis Salonu'nda göreve yeni başlayan zabıta personeliyle bir tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

KPSS ve mülakatlarda başarılı olup zabıta olmaya hak kazanan yeni zabıta memurları ile bir araya gelen Başkan Hasan Kılca; kurumsal olarak daha güçlü ve vatandaşlarla birlikte ilçenin tüm paydaşlarını memnun eden, yenilenmiş ve güçlendirilmiş bir müdürlük olarak tüm Karatay'a  hizmet vereceklerini söyledi.

GÖNLÜ GÜZEL HEMŞEHRİLERİMİZE HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

Zabıta personelinin vatandaşın güvenliğinden, sağlığından ve huzurundan mesul bir birim olduğunu dile getiren Başkan Kılca; "Zabıta memurlarımıza yeni görevlerinde hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Karatay ilçemiz manevi yapısı ve hemşehrilerimizin gönül güzelliği ile ülkemizin önemli bir değeridir. Karatay Konya'nın özüdür, tarihidir. Bizler de bu güzel ilçede belediye olarak bir aileyiz, bu ailenin görevi de Karatay'a hizmet etmek. Zabıta Müdürlüğümüzün önemli bir misyonu var. Biz her ne kadar hizmet etsek de, çözüm üretsek de, projeler geliştirsek de Karatay'ı son aşamada sizler temsil ediyorsunuz. Karatay'ın güler yüzü sizler olmalısınız. Yaptığınız hayırlı ve güzel işler sizlere eser olarak kalacak. Belediyecilik gönül işidir. Gönüllü olarak hizmet etmeniz gerekir. Karatay Belediyesi olarak iyi şartlarda gönlü güzel hemşehrilerimize mesai mefhumu olmadan gece-gündüz hep birlikte hizmet edeceğiz." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.