Karamercan: "Yeni yıl bereketiyle gelsin"

2018 yılının tüm vatandaşlara, esnaf ve sanatkarlarımıza hayır ve bereket getirmesini dileyen Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, "Tüm olumsuzluklara rağmen esnaf ve sanatkarlar olarak yeni yıldan umutluyuz. 2018 yılının esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımıza ve ülkemize bereketiyle gelmesini diliyorum" dedi.

Karamercan: "Yeni yıl bereketiyle gelsin"

"YENİ YILDAN UMUTLUYUZ"

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan, "2017 yılını geride bırakarak hedeflerimizi ve beklentilerimizi 2018 yılına yönlendirdik. Yeni yıldan güzel beklentilerimiz var" diyerek temennilerini iletti.

Başkan Karamercan açıklamasında şu mesajı verdi:

"Yeni bir yıla girerken her zaman olduğu gibi bakkalından terzisine, manavından nalburuna, şoförüne çiçekçisine tüm esnaf ve sanatkârımıza, vatandaşlarımıza, devletimize ve güzel vatanımıza hayırlı ve bereketli gelmesini temenni ediyoruz. Ekonominin olmazsa olmazı esnaf ve sanatkarlarımızın her geçen yıl daha fazla korunması, desteklenmesi gerekiyor. 2018'de bunun öneminin daha fazla anlaşılacağını düşünüyoruz. Bu sebeple büyüyen ve gelişen bir ülke olarak esnaf ve sanatkârın eskisinden daha güçlü bir yıl geçireceğinden umutluyuz."

"DESTEKLER DEVAM ETMELİ"

2017 yılında devletin esnaf ve sanatkarlar açısından önemli adımlar attığını hatırlatan Başkan Karamercan, "Esnaf Teşkilatı olarak aynı destek ve imkanları 2018 yılında da devletimizden beklemekteyiz. Bilindiği üzere 2017 yılında devletimizin esnaf ve sanatkarlarımıza verdiği KOSGEB kredisi ekonomiye can suyu olmuştu. Aynı şekilde 2018 yılında da KOSGEB kredilerinin devam etmesini beklemekteyiz. Yine aynı şekilde vergi affı, sigorta priminde, elektrik ve su konusunda da indirimler talep etmekteyiz. Yeni yıldan esnaf ve sanatkarımızın beklentileri var. Esnaf ve sanatkarlar olarak bizler ülkemizi seviyor, her konuda devletimizin yanında yer alıyoruz. Biz güçlü bir ülkeyiz, Allah'ın izniyle bu sıkıntıları da atlatacağız" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler