Başkan Özgüven: “ Kendinize güvenin, başarı beraberinde gelecektir”

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Gençlik Merkezi ve Gençlik Meclisi üyelerini ağırladı.

Başkan Özgüven: “ Kendinize güvenin, başarı beraberinde gelecektir”

Ereğli Belediye Gençlik Merkezi ve Gençlik Meclisi üyeleri, Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i ziyaret ederek bazı istek ve taleplerini dile getirdi. 
Gençleri seviyor ve önemsediklerini ifade eden Başkan Özgüven, “Her şeyden önce kendinize güvenin bununla beraber başarıya ulaşacaksınız. Bizler her zaman sizlerin yanındayız ve sizlerden çok şey bekliyoruz. Ülkemizin zor zamanlardan geçtiğini biliyorsunuz, tüm çabamız sizlere daha iyi bir gelecek bırakmak içindir. Gençler üretin, üretmek için çaba gösterin. Türk gençliği liderdir ve çalışkandır. Belediye olarak kişisel gelişimleriniz açısından bazı kurslar, programlar hazırlıyoruz. Ayrıca Çanakkale ve Konya’ya tarihsel geziler düzenliyoruz. Gençlik Merkezi yaptık sizlerin buraya gelip kişisel gelişinizi doğru bir şekilde kazanabilmeniz için. Bizlerin amacı çalışan, üreten ve ebedi aleme kadar Türkiye Cumhuriyetini yaşatacak gençler oluşturmaktır. Vatanını, milletini seven bağımsızlığımıza ve bayrağımıza sahip çıkan gençlik oluşturmak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Siz proje oluşturun biz hayat geçirelim” ifadelerini kullandı.
Gençlere yönelik yapılan çalışmalar ve geziler için teşekkür eden gençler Başkan Özgüven’e bazı isteklerini dile getirdi. Söz alan gençler, “Siz büyüklerimizin bize olan güveni bizlere güç veriyor. Kurslar, geziler ve öğretici programlar düzenlediniz. Sizin desteğiniz ile geçmişimizi öğrendik, geleceğimizi şekillendiriyoruz. Sayın Belediye Başkanımız bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alaka için size çok teşekkür ederiz. Bizler de her zaman siz değerli büyüklerimizin izinden yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.