Konya Selçuklu'da 4+1 daire mahkemeden satılık

Konya Selçuklu'da 4+1 daire mahkemeden satılıktır

Konya Selçuklu'da 4+1 daire mahkemeden satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Ortaklığın giderilmesi kararından dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/97 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Konya ili, Meram ilçesi, Aksinne Mahallesi, 1919 ada. 16 parsel sayılı 3.kat, 7 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz; 4 oda, salon, mutfak, antre, banyo, lavabo, tuvalet ve 2 balkondan oluşmaktadır. Islak hacimlerin zeminleri seramik kaplı, odaların zemini ise laminat parke ile kaplı durumdadır. Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar ise ahşap panel kapıdır. Pencereler ahşap doğramadan imal edilmiş olup ısıcamlıdır. Girişte vestiyer dolabı vardır. Islak hacimlerin duvarları tavana kadar fayans kaplı vaziyettedir. Mutfak duvarları komple fayans kaplıdır. İki odanın duvarları sıva üzeri dekoratif duvar kağıdı kaplıdır. Tavanlarda dekoratif alçıpan kartonpiyer perde bantı vardır. Mutfak alt ve üst dolapları yapılı durumda olup tezgâh mevcuttur. Banyoda duşa kabin, klozet ve lavabo vardır. Isınma bireysel sistem, doğalgazlı kalorifer sağlanmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz tesisatları vardır. Ana taşınmazın dış duvar yüzeyleri tuğla örgü, harç sıvalı ve üzeri paksiding kaplama yapılmıştır. Çatısı ahşap kiremit örtü olup, yatay ve dikey yağmur suyu olukları mevcuttur. Ana taşınmazın bahçe giriş kapısı demir doğrama ve bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Merdiven basamakları, süpürgelikler ve sahanlıklar yerinde dökme mozaik, korkulukları alüminyum doğrama korkuluktur.Taşınmaz; Dr Ahmet Özcan Caddesi ile Söğütlü Sokağın kesiştiği kavşağa 375 m, Pirebi Caddesine 330 m, Larende Caddesine ve DSÎ Bölge Müdürlüğüne 550 m, Larende Caddesi île Furgan Dede Caddesinin kesiştiği kavşağa ve Balık haline 600 m mesafededir.

Adresi : Pirehi Mahallesi Söğütlü Sokak Sabuncu Apartmanı No:36 Kat:3/7 Meram / KONYA

Yüzölçümü : 147,9 m2

Arsa Payı : 1/8

İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı içerisinde olup, planda; Ticaret veKonut Sahası alanına isabet etmektedir

Kıymeti : 2.000.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibi

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.