HAYALİNDEKİ SEN İÇİN: “VİPFİT SPOR SALONU”

Kilo vermek veya sıkılaşmak isteyenlerin tercihi olan Vipfit Spor Salonu’nun İşletme Sahibi Fatma Demiratlı çalışmalarını ve başarı hikayesini anlattı.

HAYALİNDEKİ SEN İÇİN: “VİPFİT SPOR SALONU”
Yayınlanma:

Kilo vermek veya sıkılaşmak isteyenlerin tercihi olan Vipfit Spor Salonu’nun İşletme Sahibi Fatma Demiratlı çalışmalarını ve başarı hikayesini anlattı.

“G5 İLE UYGULAMA”

Vipfit Spor Salonu’nun verdiği hizmetlerden ve faydalarından bahseden Demiratlı; “Reformer pilates, bel fıtığı, boyun fıtığı, skolyoz, boyun düzleşmesi gibi birçok rahatsızlıkda spor salonumuz rahatlıkla tercih edilebilir. Burada birebir antrenman yapıyoruz. Reformer pilates direnç yayları ile kaslarımızı güçlendirir ve sıkılaşma dolayısıyla incelme sağlar. Pilates metabolizmayı yükseltir. Power plate metabolizmanın zenginleşmesine neden olur ve yağ yakılmasını şiddetlendirir ayrıca ana metabolizmayı düzenler. Deri altındaki yağ tabakasını azaltır, kaslardaki gelişmeye bağlı olarak tüm vücut sistemi dayanıklılığını artırır daha kısa sürede daha çok yağ yakılır. Saniyede 30 ile 50 kez istem dışı kasılmaya neden olarak vücuttaki bütün kasları çalıştırır amaç vücudu sıkılaştırmak, metabolizmayı hızlandırmak. Tabi ki sonuç olarak da tüm vücudu biçimlendirmektir. Kickbox, Muaythai boks, G5 masaj selülit tedavisi, bölgesel zayıflama ve popo kaldırma amacıyla yapılan G5 ile uygulanan işleme G5 masajı denir. Özel ritmik masaj hareketleri ile yapılan uygulama sayesinde kan dolaşımı hızlanır ve cilt esnek hale gelir. Vücuttaki toksinlerin atılımında yardımcı olduğu için ödemi azaltır ve ödemden kaynaklı şiş görüntü her seansta biraz daha gider” şeklinde konuştu.

ekran-goruntusu-2024-04-15-143748.jpg

“VIP HİZMET SUNULUYOR”

Sektördeki çalışmalarını anlatan Demiratlı; “Sektörde farklıyım, çünkü yeniliklere ve öğrenmeye açık bir kadınım. İnsanlar sürekli aynı şeyi yapmaktan sıkılırlar. Bu yüzden farklı bir sistemde giderim ve yenilikleri severim. Sık sık elimden geldiğince yenilik eklerim gelen yüzlerin VIP hizmet alması için çabalarım. Benim salonuma gelenler asla ; “yine spor off” demezler. Aksine; “benim kendime ayırdığım en özel saat” diyerek gelirler. Hem fiziksel, hem de beyin olarak rahat bir nefes alırlar. Buraya gelenler kapıdan çıkarken mutlu ayrılırlar. Kilo verirken bunun yanı sıra hem güzel dostluklar kazanılıyor hem de keyifli antrenmanlar yapılıyor. Burada kişiye özel birebir antrenmanlar yapıyoruz, sonrasında kahve eşliğinde, keyifli sohbetlerde yapıyoruz. Kişiler kendisini ev ortamında hissettiği için burada mutlular ve bizi tercih ettiklerini söylüyorlar. Müzik eşliğinde keyifli vakit geçirirken onlar için en doğru planlamayı yapıyoruz” şeklinde konuştu.

ekran-goruntusu-2024-04-15-143644.jpg

“HER KADININ AYRI DİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Kadınlarla çalışmanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade eden Demiratlı; “Spor sağlıktır yani sağlıklı beyin ve sağlıklı vücut çok önemli diyebilirim. Ben de karşımda sağlıklı kadınlar görmekten keyif alıyorum. Omuzlar düşük olarak salona giren birçok kadının güçlü çıkışına bayılıyorum. Sektörde kadınlarla çalışmak benim için mükemmel bir duygudur. Elbette kolaylığı gibi zorluğu da kesinlikle var. Bu zamana kadar çok fazla kadınla çalıştım ve hepsinin gerek karakter, gerek fiziksel gerek de sağlık sorunlarını bilirim ve ona göre hareket ederim. Bir kadın olarak her kadının ayrı dili olduğunu düşünüyorum o yüzden bir sürü dil biliyorum bence, bu da benim için paha biçilemez” diye konuştu.

ekran-goruntusu-2024-04-15-143721.jpg

“ÇALIŞAN KADIN OLMAK ZOR”

İş kadını olmanın zorluklarından bahseden Demiratlı; “Sadece kadın olmanın bile zor olduğu Türkiye'de bir de çalışan kadın olmak, hele hele çalışan anne olmak herkesin kolay kolay altından kalkabileceği bir yaşam tarzı değil. Gün boyu işte çalışıp eve yorgun gelen kadın ve kendisiyle aynı şartlarda çalışan kadından eve geldiğinde ev işlerinde yoluna koymasını çocuklarla ilgilenmesini, yemeği önüne koymasını ve ertesi gün bütün bunlarla baştan başlamasını beklenmektedir. Neticede kadın olmanın zor olduğu ülkede bunun yanında bir de iş hayatını eklemek ancak kadın olmanın gücüyle açıklanabilecek bir durumdur” ifadelerini kullandı.

ekran-goruntusu-2024-04-15-143702.jpg

“HAYATI DOLU DOLU YAŞIYORUM”

Güçlü kadın profilinden bahseden Demiratlı; “Çalışan kadın olmak bence güzel bir his aynı zamanda eş ve anne olmak da benim için tarifsizdir. Zorlukları tabi ki de oluyor fakat ayaklarımın yere sağlam bastığını bilmek harika bir duygu oluyor. Salonumda hocayım, evimde anne ve eşim, ben bu hayatı dolu dolu yaşıyorum. Güçlü kadın denilince aklıma dürüst ve korkusuz kadınlar geliyor çünkü zihinsel olarak güçlü kadınlar, insanların ne dediğini umursamazlar ve hedefleri vardır. Ona ulaşabilmek için çabalarlar ve inandıkları şeyi sonuna kadar savunurlar. Korkularla yüzleşmekten ve sorunları ile baş başa kalmaktan kaçmazlar, savaşırlar. Bazı şeylere vakitleri yoktur idealleri ile savaşırlar” ifadelerini kullandı.

ekran-goruntusu-2024-04-15-144835.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum