Antalya Manavgat'ta 3+1 dubleks daire icradan satılık

Antalya Manavgat'ta 3+1 dubleks daire icradan satılıktır

Antalya Manavgat'ta 3+1 dubleks daire icradan satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/447 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

TAŞINMAZIN

Özellikleri : Satışa konu Antalya ili, Manavgat ilçesi, Sarılar Mahallesi, 315 ada 3 parsel numaralı taşınmaz, 524,21 m2 yüzölçümünde, Arsa vasfında tapuda kayıtlıdır. Taşınmaz üzerinde kat irtifakı tesis edilmiştir. 02.02.2022 tarihinde yönetim planı oluşturulmuş binanın, kıymet takdirine konu olan kat irtifakına ayrılan 1/6 arsa paylı 2.Kat Çatı Arası, 6 numaralı Dubleks Konut vasıflı bağımsız bölümün tamamı borçlu adına kayıtlıdır. Borçlunun hissesi üzerinde, S.S.Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi lehine ipotek, icrai haciz şerhi, aile konutudur şerhi ve otopark bedeline ilişkin taahhütname bulunmaktadır beyanı vardır.Satışa konu bağımsız bölümün üzerinde bulunduğu 315 ada 3 parsel numaralı taşınmaz Manavgat İlçesi, Sarılar Mahallesi'nde, Sarılar Mahallesi yerleşim alanının kuzeybatı cephesinde, Muhittin Ersoy Bulvarı'nın 1 km kadar kuzeyinde, Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 300m kadar kuzeybatısında, 1044 sokak üzerinde ve bu yola doğu yönden cepheli durumda olup, yaklaşık kuş uçuşu olarak Manavgat İlçe Merkezi'ne 3,5 km mesafede bulunmaktadır. Hudutları itibari ile parselin doğusu yol, diğer cepheleri ise komşu parseller ile çevrilidir. Parsel çevresinde bulunan imar yolları açılmış ve kaplanmıştır. Parsel konumu itibari ile Manavgat Belediyesi sınırları içerisinde bulunmakta olup, belediye ve diğer kurumların sağlamış olduğu tüm altyapı hizmetlerinden yararlanabilir durumdadır. Parsel, çevresinde konut amaçlı yapılaşmanın yoğun olarak bulunduğu bir bölgede bulunmaktadır. Parsel konumu itibari ile talep oranının yoğun olduğu bir bölgede bulunmaktadır.Satışa konu parsel üzerinde bir adet betonarme karkas yapı bulunmaktadır. Yapı zemin kat, 1. normal kat, 2. normal kat ve çatı katı seviyelerinden oluşmaktadır. Yapının dış cephesi sıva üstü boya, cephe doğramaları plastik,çatısı ise kiremit örtülü olup, yapı keşif tarihi itibari ile bakımlı bir görünüme sahiptir. Satışa konu 6 nolu bağımsız bölüm numaralı dubleks dairenin projesine göre daire yapının çatı katı ile birlikte kullanılan 2. normal katının batı (arka) cephesinde (merdivenden çıkınca sol tarafında) bulunan dubleks dairesidir. Projesine göre dairenin alt katı; antre, we&lavabo, banyo, yatak odası, mutfak, salon ve balkon mahallerinden oluşmakta, üst katı ise; antre, banyo, giyinme odası, çamaşır odası ve teras mahallerinden oluşmaktadır. Dairenin giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları lake kapı, cephe doğramaları plastik,duvarları alçı sıva üstü boya, zemin kaplamaları ise kısmen seramik, kısmen de laminant parkedir. Projesine göre satışa konu dubleks dairenin balkonları ile birlikte brüt inşaat alanı 210 m2 olarak hesaplanmıştır. Satışa konu bağımsız bölüm, mimari projesinden incelenmiş olup,yapılan incelemelerde bağımsız bölümün net alanı 124 m2 olarak hesaplanmıştır.

Adresi : Sarılar Mahallesi, 1044 Sokak, No:4 Kat:2 Daire:6Manavgat / ANTALYA

Yüzölçümü : 524,21 m2

Arsa Payı : 1/6

İmar Durumu:Dosya içerisinde bulunan Manavgat Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün yazısına göre taşınmaz; Sarılar 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında “Konut Alanları” içerisinde kalmakta olup,yapılaşma koşulları; Ayrık Nizam, TAKS-0,30, KAKS-0,90 ve 3 Kat olarak tanımlanmıştır.

Kıymeti : 3.000.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

İlanı görüntülemek için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.