Tutal Tarih Yazdı

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede büyük bir sevgi seli ile karşılanan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal, doğum yeri olan Bostandere Mahallesi’nde de coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Tutal Tarih Yazdı

Kendi evladını bağırlarına  basan Bostandere sakinleri, parti bayrakları ile coşkulu bir şekilde karşıladıkları Mehmet Tutal'ın her daim yanında ve destekçisi olacaklarını dile getirdiler.

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen ziyarete Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Eyüp Gül, belediye meclis üyesi adayları ve her iki partiye gönül veren vatandaşlar katıldı.

Askere gidecek gençler için yapılan asker duasının ardından MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül yaptığı kısa konuşmada, “Devlet, millet bekası için her iki partimiz ittifak yapma kararı aldı. İttifak Belediye Başkan Adayımız Mehmet Tutal'dır, belediye meclis üyesi aday listemiz ile tek çatı altında toplandık. Sizlerin teveccühü ile ilerleyen yıllarda da bu ittifakı sürdürerek vaatlerin takipçisi olacağız. 31 Mart Seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim. “ Dedi.

“Ak Parti büyük bir parti, hizmetleri de büyük olur” diyen Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ise, “Çeşitli programlar vesileyle sizlerle birçok kez buluştuk. Sizlerin her zaman desteklerini gördük ve görmeye de devam ediyoruz. 15 Temmuz işgal girişimini sizlerin sağduyusuyla engelledik. Liderlerimizin kurduğu ittifak ile yola devam ediyoruz. Beş yılda gerçekleştirdiğimiz projelerimizin üzerine koyarak daha büyük işlere devam etmek için bu seçimde de ittifak adayımız evladınız Mehmet Tutal’a öyle bir güçlü destek verin ki diğer mahallelerimize de örnek olsun.” Şeklinde konuştu.

“Güzel beldemizin güzel insanları” diyerek sözlerine başlayan Cumhur ittifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal: “Bu mübarek günde Allah’ın selamı, bereketi üzerinize olsun. Bulunduğum yerde başarılı olamazsam hayatın tadı olmayacağına inanan biriyim. 2014’te 40 proje ile önünüze geldik, şükürler olsun bir kısmı tamamlandı bir kısmı da devam ediyor. 60 proje ile beş yılı tamamladık. 2019 seçimleri için 49 proje ile tekrar önünüzdeyiz.  Yapacağımız projelerle Seydişehir’in çehresini değiştirmeye devam edeceğiz.” Dedi

Yapılan tezahüratlarla sık sık konuşması kesilen Belediye Başkan Adayı TUTAL, gösterdikleri sevgi seline karşılık olarak hemşerilerine çok teşekkür etti.

İlçe tarihinde böyle hizmetler yapılmadığının altını çizen Cumhur ittifakı AK Parti Adayı Mehmet Tutal: “Seydişehir’imiz geçmişte bu kadar etkili ve verimli hizmetleri göremedi. Bu hizmetler halk tarafından da o kadar benimsendi ve takdir edildi ki yapılan anketlerde yüzde 65 destek var. Beş yılda belediye gelirimiz 70 milyon TL, biz ise beş yılda 300 milyon TL’lik yatırım yaptık. Bunu yoğun gayret, iktidar gücü, bakanlıklar, Büyük Şehir Belediyemizle birlikte yaptık. Yaptığımız hizmetlere bakılarak Ak Parti Genel Merkezi verdiği puanla 227 AK Parti’li Belediye arasından 9. sırada yer aldık. Aday gösterilmemizin sebebi budur.” Dedi.

 “Lidere ve davaya sadakat liderin gösterdiği hedefe tabanın uymasıdır” diyen Tutal” Aday gösterilmeyince, bizden ayrılanlar oldu, MHP’den aday gösterilmediği için bağımsız aday olana koltuk değneği oldular. Diğer adaylar geçmişte belediye başkanlığı yaptılar. Önceki projelerine bakıyoruz 4-5 tane bizimkisi ise 60 tane. Şimdi ise seçim beyannamesi diye sundukları projelerin birçoğunun zaten biz çalışmalarını başlattık, yazışmaları yapıldı. Sizlerin hizmetine sunacağız. Sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Önceki seçimlerde  bize desteğiniz büyüktü. Bu toprakları seviyoruz, yine güçlü bir şekilde desteklerinizi bekliyoruz.” Şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.