Gençlerimiz Yarının Seydişehir’ini İnşa Edecek

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Öğretmen, Eğitimci, Yazar İzzet Eker’ i ziyaret etti.

Gençlerimiz Yarının Seydişehir’ini İnşa Edecek

Başkan Tutal, Eker ile gençlerinin manevi ve ahlaki eğitimleri ile yayınladığı eserle üzerinde fikir alış verişinde bulundu.

Eğitimci, Yazar Eker, Başkan Tutal’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yayımlamış olduğu kitaplarından hediye etti.

Gençlerin milli, manevi ve ahlaki gelişimlere sahip nesiller olarak yetişmesinin büyük önem taşıdığını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, gençlerin eğitim ve öğretim hayatına içinde bulunduğu şartlar ve engeline rağmen katkı sağlayan, eserler hazırlayan Eğitimci-Yazar İzzet Eker’ e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın hem öğretmenlik yıllarında hem de Belediye Başkanlığı döneminde Seydişehir’in gençlerine önemli hizmetler yaptığını vurgulayan Eğitimci - Yazar İzzet Eker, gençlere verdiği değerden ve hizmetlerden dolayı Başkan Tutal’a teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Milli ve manevi değerlere sahip, üreten ve geliştiren gençlerinin, yarının Seydişehir’ini inşa edeceğini vurgulayan Başkan Tutal,“ gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip olarak yetişmesi, en çok önem verdiğimiz konulardan birisidir. Bu çerçevede birçok çalışmayı hayata geçirip projeler üretiyoruz. Özellikle geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğumuz sayısız konferanslar, kitap fuarları, Çanakkale gezisi gibi çalışmalarımız, gençlerimize ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir. Ayrıca üretmek isteyen, destek isteyen tüm gençlerimize de ayrı bir önem vererek tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Engelinize rağmen milli ve manevi değerlere sahip genç nesiller yetiştirme gayretinizden dolayı sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarımızın kapsamını daha da arttırmak, sizlerle birlikte Seydişehir’imizin gençleri adına daha güzel hizmetlere imza atmak istiyoruz. Özellikle Anadolu irfanına sahip, genç nesillerimizi yetiştirmek için sizlerle istişareli ve koordineli bir şekilde çalışmalar yürütmeyi hedefliyoruz” dedi.

Ziyaretin akabinde Yazar ve Eğitimci İzzet Eker, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a imzalı kitabını takdim etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.