Genç Sağlık Sen'de Yavuz, Güven Tazeledi

Genel Başkan Osman Kaya konuşmasında “Adaletsiz ve liyakatsiz olarak sürdürülen sendikal düzende yeni bir çağ başlatıyoruz, herkese eşit ve adil davranılmasını savunacağız”dedi.

Genç Sağlık Sen'de Yavuz, Güven Tazeledi
Yayınlanma:

Genç Sağlık Sendikası Konya Şubesi 1. Olağan Kurulunu Genel Başkan Osman Kaya ve Genel Merkezin katılımıyla büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi. 16 ayda 2000 üyeye ulaşarak Konya’da sağlık camiasında büyük bir yankı uyandıran Genç Sağlık Sen Konya Şubesi, önümüzdeki yıllarda yetkiyi almayı hedeflediklerini ve yetkili sendika olup daha güzel bir çalışma ortamı sağlanana kadar mücadelelerinden vazgeçmeyeceklerini, yetkili olduktan sonra da gücü doğruya kullanacaklarını dile getirdi.

whatsapp-gorsel-2024-04-16-saat-12-08-28-7bab082d.jpg

Genel Başkan Osman Kaya konuşmasında “Adaletsiz ve liyakatsiz olarak sürdürülen sendikal düzende yeni bir çağ başlatıyoruz, herkese eşit ve adil davranılmasını savunacağız. Genç Sağlık Sendikası olarak ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız hangi sendika üyesi olursa olsun meslektaş olduğumuzu unutmayacak ve mücadelemize sonuna kadar devam edeceğiz” dedi. İl Başkanı olarak seçilen Merve Fulya Yavuz, “Bu başarı benimle birlikte bu teşkilatta yer alan tüm temsilcilerimizin, mücadele sarf eden tüm meslektaşlarımızın başarısıdır, dün ne kadar çalışıyorsak yarın daha fazla çalışacak yetkiye giden dikenli yolda yürümekten bir an olsun korkmayacağız. Bizler için koltuk hiç bir zaman önemli olmayacak, mücadelemizle, kazanımlarımızla kendimizi ispatlayacağız. Mücadelemiz daim olsun” cümleleriyle konuşmasını tamamladı.

whatsapp-gorsel-2024-04-16-saat-12-08-10-b356a064.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.