Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Konya Emniyet’inin başarısı

Konya, özellikle son on yıl içerisinde büyük bir atılım yaparak metropol bir şehir olmak yolunda hızla ilerlemektedir. Son yıllarda aldığı göçler ile de nüfusu bir hayli artmıştır. Göçün olduğu yerde hiç şüphe yok ki hayat vardır.

İnsanlar bir de güvendikleri ve kendilerini güvende hissettikleri illere giderler. Demek ki Konya’da bolluk var, bereket var. Asayiş olaylarının en düşük olduğu bir il olması nedeniyle de takdire şayan bir şehirdir Konya’mız.

Bütün bunların başında hiç şüphe yok ki, Emniyet Müdürümüz Mevlüt Demir ve çalışma arkadaşlarının başarısı da vardır. Yakın bir zamanda Konya’ya gelen Mevlüt Demir adeta Konya’yı avucunun içine almış, güzel ve başarılı bir ekip kurmuş, halkın huzur ve güvenliği için çalışmaktadır.

Konya emniyetinin başarılı çalışmaları ile halkın ırz, mal ve can güvenliği sağlanmış, güvenlik üst seviyede seyretmektedir. Konyalıların korkarak izlediği mitingler bile şölen havasında geçmektedir. Son yapılan HDP mitinginde alınan önlemler ve tedbirler, Konya Emniyetinin büyük bir başarısıdır.

En ufak bir tartışmaya bile mahal vermeden adeta tereyağından kıl çeker gibi güvenli bir miting olmuştur. Var olan huzurumuzu devam ettiren Emniyet Müdürümüz Mevlüt Demir ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.


 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.