Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

Beyşehir’de Adil Bayındır fırtınası

31 Mart yerel seçimlerinin en büyük sürprizini yaparak üç dönem belediye başkanlığı görevini yürüttüğü Beyşehir’de yeniden ama bu sefer bağımsız olarak belediye başkanlığına seçilen Adil Bayındır’ı ziyaret ederek başarılar dileklerimizi sunduk.

Mazbatasını alır almaz Beyşehir’in kronikleşmiş sorunları için yoğun mesai içerisine girdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Adil Bayındır, Beyşehir’in en büyük eksikliklerinden biri olan otopark sıkıntısına çözüm bulmak amacıyla yeni bir proje yaptıklarını dile getirdi.

Hiç kimseye kırgın olmadığını söyleyen Bayındır. 31 Mart yerel seçimler öncesinde MHP’den Beyşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu ancak Cumhur İttifakı çerçevesinde aday olamayacağını öğrenmenin ardından Beyşehirlilerin yoğun isteği üzerine bağımsız olarak belediye başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Halka rağmen siyaset yapılmasına itiraz ederek bağımsız olarak belediye başkanlığına aday olduğunu ifade eden Adil Bayındır, halkımızın teveccühü ve büyük desteği ile üç dönemdir belediye başkanlığını yaptığım Beyşehir’e dördüncü dönem için hizmet fırsatı verildi.

Bağımsız olarak aday olmasında en büyük etkenin Beyşehirlilerin yoğun talep ve istekleri olduğunun altını çizen Adil Bayındır, “Cumhur İttifakının açıklanmasının ardından Beyşehir halkı geldi ‘sen bağımsız adayımızsın ve bizde seni destekliyoruz’ dediler. Çok şükür 1,5 aylık bir süre sonunda Rabbim nasip etti. Vatandaşların desteği ile tekrar Beyşehir’e hizmetkar olmak için belediye başkan  olduk.” dedi

Belediye başkanı seçilmesinin ardından makam odasının kapısını sonuna kadar açan ve belediyeyi Beyşehirlilerle birlikte ve istişare yöntemiyle yönetmeyi amaçladıklarını da ifade eden Bayındır, “Yine bu halkın hizmetkarıyız ve hizmetlerimize devam edeceğiz. hizmetlerde sıkıntı olmaz. Aksamadan devam edecek” ifadelerini kullandı.

Beyşehir’in  zenginliklerini ve sıkıntılarını çok iyi bildiğinin de altını çizen Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, “bağımsız aday olmanın en güzel yanı herkes ile rahat iletişim kurmaktır. İlçemizde bulunan bütün siyasi parti temsilcileri ile çok rahat diyaloğ kuruyoruz. Buda Beyşehir’in kazanması demektir” dedi.

Beyşehir’i turizmde söz sahibi yapmak için önemli projeleri olduğunun altını çizen Adil Bayındır “  İnşallah  Beyşehirlilere  layık bir belediye başkanı olamaya çalışacağız. Öyle olmak zorundayız. Onlar bana başkanlığı  layık görmüşlerse bizde onlara layık olmaya çalışacağız ve hizmet edeceğiz.” Dedi.

Kendisini A Milli takım oyuncusu  olarak adlandıran, hizmet aşkı ve Beyşehir sevgisi ile Beyşehir’e layık olduğu hizmeti sunmak için şimdiden çalışmaya başlayan Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.