Mustafa Ekmekcioğlu

Mustafa Ekmekcioğlu

AK Partili günler, ak günler

AK Partili günler, ak günler

Kuruluş tarihi olan 2002 yılından bu yana katmış olduğu değerler ve yaptığı yatırımlar  ile adeta ülkemize çağ atlatan AK Parti, 2019 yılına büyük bir heyecan ve coşkuyla hazırlanıyor. Yepyeni bir Türkiye için, yepyeni yeni ufuklar için yepyeni kadrolarla geleceğe hazırlanan AK Parti 2023 hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor.

 

AK Parti, Büyük Türk tarihinin, muhteşem ecdadının ve bu muazzez coğrafyanın,  dünyanın kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına meridyen meridyen mazlumların, çaresizlerin, sahipsizlerin, bin 500 yıl öncesinden kainatın tek doğrusunu müjdeleyenin verdiği bir vazifeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

Bu ulvi vazife, hakkı korumak, zulümleri durdurmak, mağdurların gözyaşlarını silmek, kıta kıta insanlığa hakkı taşımaktır. Bu özel vazife, eşrefi mahlukat olan insana, yaratanın verdiği değer gereğince hizmet sunmaktır. Bu kutsal vazife, nefsimizi hak için halka adamaktır.

 

AK Parti bu ülkede söyleyecek sözü, ortaya konacak özü ve halka hizmette ak yüzü olan tek siyasi hareket olarak çalışmalarına devam etmektedir.  AK Parti 16 yılda ortaya koyduğu hizmet felsefesi, gerçekleştirdiği reformları, hayata geçirdiği çağlar üstü yatırımlarıyla dünyanın gözünün üzerimize çevrilmesine sebep olan  bir siyasi oluşumdur.

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti genel başkanlığına gelmesinin ardından  hafızalarını tazeleyenler, ülkenin gerek içeride ve gerekse küresel boyutta nereden nereye yükseldiğini teslim edeceklerdir. Türkiye’nin Dünyada lider ülkeler arasına girdiği gerçeğini ikrar edeceklerdir.

 

Ülkemize yaptıkları yatırım ve projeler ile herkesin umudu olan AK Parti Türkiye’yi duble yollarla örülmüş karayolları ağı, her ilin kavuştuğu modern havaalanları, kıtaları birleştiren denizaltı tünelleri, dağları aşan geçitleriyle gönüllerin buluştuğu bir ülke haline getirmiştir.

 

Artık gençlerimiz üniversite kapılarının önünde çaresiz değil, irfanlarıyla, umutlarıyla il il tesis edilmiş üniversitelerde geleceklerini kuruyorlar. Artık inanca vurulmuş prangalar yok, 28 Şubatlar yok. Başörtülü kardeşlerimiz üniversitelerde, kamuda. İnanmış gençlerimiz, mukaddeslerini ifadede özgür.

 

Artık hastane kapıları önünde yaşamlarını yitiren çaresizler yok. İl il, ilçe ilçe modern sağlık kurumlarının hizmet verdiği bir Türkiye var. Artık yaşlılarımız muhtaç değil. Artık hastalarımız umutsuz değil. Artık engelli kardeşlerimiz sahipsiz değil. Artık yoksullarımız ekmeksiz değil. Saymakla bitmeyen bir değişim. Söylemekle tükenmeyen bir dönüşümün adresi olmuştur Türkiye.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Mustafa Ekmekcioğlu Arşivi
SON YAZILAR