DARBECİ TERÖR ÖRGÜTÜ FETO

15  temmuz günü  uzun yıllardır  devletin emniyetine, silahlı kuvvetlerine, yargısına, devletin tüm kurumlarına soruları çalarak, adam kayırarak, entrika  ve düzmece belgelerle  sızmış,yerleşmiş, devletin işleyişini bozmuş, oluşturduğu  dinleme, kaydetme, izleme gibi  ülkenin her noktasında  arşiv oluşturarak   tehdit ve şantaj  yoluyla  yer edinmiş, maddi çıkar elde etmiş,  dini motifli  etkinliklerle sisleme  ve kamuflaj  yaparak   trilyonlarca paraya sahip olarak  şirketler, dernekler,vakıflar, özel okullar,üniversiteler kurmuş, kendisine  ait  gazete , televizyon ve radyolar kurarak  büyük bir yandaş basın tröstü oluşturmuş,  devletimizin en mahrem  konuşmalarını dinlemiş, istihbarat örgütü  kurarak siyasi yetkilileri izlemiş, Türkiye Cumhuriyeti’nin  en kozmik  odasına girmiş   ve en gizli sırlarını ele geçirmiş, Türkiye Cumhuriyeti  Başbakanı’nın odasına, ikametgahına  ses kaydedici aygıtlar yerleştirmiş, Türkiye Cumhuriyeti’nin en güçlü  iktidarına  kafa tutmuş sinsi, düzmece, yalanlara başvuran  ABD’de konuşlu   dini  motifli   casusluk, terör  ve darbeci  olan küresel  bir  çete ile karşı karşıyayız.

15 Temmuz günü Cumhuriyet tarihinin en tehlikeli virajını döndük ve devlete yönelik darbe kalkışması sonucu insanlarımızı, polislerimizi askerlerimizi kaybettik. Görülmüştür  bu eli kanlı katiller askeri üniforma taşıyorlardı. Bizlerin vergisi ile alınan uçağı ile polislerimiz şehit ettiler, insanlarımızı öldürdüler. Ancak bunların hepsi şimdi kodese tıkıldı ve hesap veriyorlar.

İki yıldan bu yana görülüyor ki  feto örgütü ile  en katıksız  şekilde  mücadele eden tek kişi  Cumhurbaşkanımız   sayın Recep Tayyip  Erdoğan  olmuştur. Alt kademelerde kimsenin mücadele etmediği ayan beyan ortadadır. İç savaş ortamına kurgulanmış bu darbe sadece Cumhurbaşkanımız değildir. Hedef Türkiye Cumhuriyetidir.  Artık güç bizlerdedir.  Hangi partiyi desteklersek, hangi inanca sahip isek, hangi mezhepten olursak, hangi etnik kimliğe sahip olursak olalım şu anda feto örgütünün ülkemizden temizlenmesine, örgüt üyelerinin yargılanmasında,  feto’nun ABD’den alınmasında,  Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’a   tam destek  olmalıyız.  Bu mücadele cumhuriyetin mücadelesidir.

Cumhurbaşkanımız emperyal   ABD 'ye rest çekmiş,  emperyal batıya rest çekmiştir. Halk olarak bu restleşmeyi antiemperyal çizgiye getirebilmeliyiz. Güç halkın gücüdür. Farklı anlayışlarımızla bu ülkede ortak değerler yaratmış bu anlayışla işgal güçlerine   karşı savaşmış  bir milletiz.  Gün birlik ve dayanışma günüdür.

Konya’da  Ergenekon  ve Balyoz düzmecelerini  bile anlamamış bunları fetonun yaptığına  hala inanmayan , laiklik denen değeri bilmeyerek,  laikleri hiç bir yerde istemiyoruz diyen  dünyayı sadece kendi inancından olanlardan oluştuğunu  zanneden  muhafazakar cahil gazetecilerin  gazlamalarının  eski feto güzellemelerini gizleme  gayretlerini  hayretle, ibretle izlemeliyiz  

Önceki ve Sonraki Yazılar