ALDIRMAYIN BOŞVERİN ANCAK NEREYE KADAR

Son günlerde haberleri dinlemek istemiyor canım. Zar zor televizyonu açtığımda hemen haberler başlıyor.

" Van Çaldıran ilçesinde terör örgütünün döşediği patlayıcının uzaktan kumanda ile infilak ettirmesi sonucu 6 asker şehit oldu"

Vücudumda bir titreme, ince bir ağrı, her yanıma saplanan dayanılmaz bir sızı hissediyorum. olayın geçtiği o yolu hatırlıyorum, Tendürek dağının o kötü rengini,  şehit olan subay, astsubay ve askerlerimizi  hatırlıyorum.

Haberler devam ediyor. "Türk Hava Kuvvetleri terör yuvalarına operasyon düzenledi ve 11 sığınak imha edildi 18 terörist öldürüldü". Nedense hep şehitler verilince Kandil’e operasyon düzenlenir bunu anlamıyorum.

Haberler devam ediyor. "Paralel yapıya ait 6 şehirde yapılan operasyonlarda aralarında eski rektör ve avukatların olduğu 86 kişi gözaltına alındı"  Şaşırıyorum bu terör örgütü paralel yapının rektörünü kim atadı, bu polis şeflerini kimler atadı? Daha dün beyler Türk olimpiyatlarında bu örgütüne ne methiyeler düzdünüz, ne yağcılık yaptınız,  bu örgüt Türk silahlı kuvvetlerini silivri zindanına tıkarken yandaş, besleme kanallarınızda Türk silahlı kuvvetlerini yerin dibine sokuyordunuz. günahınız çok beyler.

Haberler devam ediyor " Türkiye için en güzel yönetim başkanlıktır. bunu savunmaya devam edeceğiz"  Amaçları cumhuriyet rejimin değiştirmek.  Cümle alem biliyoruz.  Dişlerimi sıkıyorum kapatmak istiyorum televizyonu. Derken Amerikalı savcı Bharara denen savcı moralimi yerine getiriyor.  bizim Müslüman kardeşlerimizin görmediğini görmüş, bilmediklerini  bilmiş, işitmediklerini  işitmiş, rüşvetci eniştemizin  tüm  kirli işlerini  dökmüş kağıda  koymuş  ABD  li  gavur hakimlerin  önüne.

Yapma kardeş  Bharara   yapma yalan bunlar  Reza hayırseverdi, hep verdiği hayır içindi.  o bakanlarımız TBMM de aklanıp paklandılar bence yanıldın Bharara.

Düşünmeye başladım bu Bharara denen savcı 1. israil yanlısı. 2. fetocu 3. chp  li, 4 . ergenekoncu olabilir mi  diye. ancak yaptıklarını, yazdıklarını okuyunca  inandım ki. Bharara   dürüst, namuslu, mesleğine  adanmış  bir savcı.  inadım ki   savcı  Bharara   kuranı  okumuş,  bilinçli bir Müslüman  olsa gerek .  çünkü Bharara bizdeki  besleme  ve yandaş basının  gördüğü halde  görmediği  tüm rüşvet belgelerini  belgeli  olarak  ortaya koymuş.

 

Bharara   ne güzel başkanlık  yolunda ilerlerken  ne gerek vardı  çomak sokmaya,  bir yığın rüşvet belgesi yayınlamaya.yapma Bharar  ,etme  Bharara   o rüşvetci dediklerin  umreye, hacca gitmiş insanlar.  o belgelere keşke yayın yasağı koysaydın ne o güzel olurdu.  benim yalnız ve güzel  ülkemin  bakanlarının  rüşvetcinin önüne yattığını  dünya aleme duyurmasaydın  Bharara  

Önceki ve Sonraki Yazılar