Ayşegül Badem

Ayşegül Badem

Oğlak Burcunda Dolunay

Oğlak Burcunda Dolunay

22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 04:08 de Oğlak Burcunda bir dolunay meydana geliyor.Oldukça etkili bir Dolunay yaşayacağız. Bu Dolunay da ana gündemler şöyle;

Kariyer ve uzun vadeli hedeflere yönelik artan bir odaklanma. Sorumluluklar ve görevler konusunda daha bilinçli olma, bunları yerine getirme isteği.Duygusal olarak daha ciddi ve kontrollü bir yaklaşım, duyguların mantıkla yönetilmesi.Daha organize ve disiplinli olma ihtiyacı, planlama yapma ve bu planlara sadık kalma.Hayatın çeşitli alanlarında güvenlik ve istikrar arayışı, maddi güvence sağlama isteği.Sosyal statü ve itibarın ön plana çıkması, başkalarının sizi nasıl algıladığına daha fazla önem verme.İlişkilerde duygusal mesafe koyma, daha soğukkanlı ve realist yaklaşımlar sergileme.Başarı ve tanınma arzusu, kariyer basamaklarını tırmanma isteği.Yaşamda yapısal değişiklikler yapma, yeni kurallar koyma veya mevcut düzeni yeniden yapılandırma.Kararlılık ve azmin artması, zorluklarla mücadele etme gücünün yükselmesi.Burçlar bazında baktığımız zaman ise;

Yükselen Koç: Bu hafta önceki mesleki tecrübeleriniz önem kazanacak. Yeni ay kariyer alanınızda. Yeni projeler yeni adımlar, statünüz, toplum önündeki rolünüz önem kazanabilir.

Yükselen Boğa: Dolunay bu hafta sizin gelecek planlarınızı şekillendirebilir. Gelecek, uzun vade sağlam planlar üzerine adımlar arayabilirsiniz.

Yükselen İkizler: Maddi açıdan önünüzü görecek sağlam temelli yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Borç miras nafaka konuları gündeminizde olabilir.

Yükselen Yengeç: İkili ilişkiler, evlilik ve ortalık konularında sağlam temeller ve geçmiş tecrübeleriniz ön planda olabilir. İkili ilişkilerde sorunları çözmeye odaklanın.

Yükselen Aslan: Sağlık, günlük iş rutini diyet gibi konular gündeminizde. Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınız içim adım atın. Çalışma ortamınızda değişiklikler ve yenilikler. Bol çalışmalı fakat keyifli bir hafta.

Yükselen Başak: Bu hafta odağınız aşkta ve çocuklarınızda olabilir. Yaşam enerjinizi yükseltecek hobiler edinebilirsiniz. Bekarlar için güzel aşk gelişmeleri olabilir.

Yükselen Terazi: Atalar, ev enerjisi. Aile bütünlüğü bu hafta üstüne düşeceğiniz konular. Ev arsa toprak konuları gündemde olabilir.

Yükselen Akrep: Bu hafta iletişim, trafik yollar, yoğun bir hafta sizler için. Sözleriniz ve iletişiminiz önem kazanıyor. İmza, anlaşma sözleşme konuları gündeme gelebilir.

Yükselen Yay: Sezgilerinizin açık olduğu mistik ve şifacı bir hafta. Yeni yatırımlar, maddi açıdan yeni gelişmeler borçlar ödemeler konusunda yeni gelişmeler olabilir. Yeni ve akıllıca yatırımlar yapabilirsiniz.

Yükselen Oğlak : Bu hafta sahne sizin yeniay burcunuzda olacak. Tarz değişiklikleri yeni ve önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Güçlü etkileyici ve dikkat çekici olacaksınız.

Yükselen Kova :Ruhsal açıdan aydınlanma yaşadığınız bir hafta. Netlik kazanmamış geçmiş konular bu hafta netleşebilir. Uzun vadeli hedeflerinizi kendinize saklayabilirsiniz.

Yükselen Balık: Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden fayda görebilirsiniz. Rota yeniden oluşturuluyor, yeni hedefler umutlar.

Sevgi ve şifa ile...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ayşegül Badem Arşivi
SON YAZILAR