Ayşegül Badem

Ayşegül Badem

İkizler Burcunda Dolunay

İkizler Burcunda Dolunay

Merhabalar efendim, haftaya ikizler burcunda bir dolunay ile başlıyoruz. Saat 12:16’da İkizler burcunda Marsiyen dolunay gerçekleşecek. Marsiyen dolunaylarda bir agresyon, hız sert konuşmalar öfke ani duygu durumunun değişimi söz konusu olabilir. Dolunayın etkisi tüm hafta için geçerlidir. Ülkemizin de ay burcu ikizler olduğu için ülkemizi de yakından etkiliyor. Hava elementinde gerçekleşen dolunay, rüzgarlar ani hava değişikliği etkilerini artıracağı gibi yaygın hastalıklarda da artış gözlemlenebilir.

İkizler burcu haritanızda hangi alana denk düşüyorsa orada hareketlilik ve netleşme enerjisini yaşayabilirsiniz.

Bu dönem dedikodu ve yalan yanlış bilgiler artabilir. Bilginin doğruluğunu teyit etmeden harekete geçmesek iyi olur. El becerisi gerektiren işlerde başarılı olabiliriz. Ellerimizi daha usta bir biçimde kullanabiliriz. Eğitim almak , kurslara yazılmak kitap yazmak , fikir üretmek , entelektüel konularda konuşmak için iyi bir zamandır.

Aynı zamanda, zihnimizi toplamakta zorlukta çekebiliriz. Bazı bilgiler yüzeysel ve sığ kalabilir. Kısa seyahatlerimizi planlayabilir, kısa seyahatlere çıkabiliriz. Konuşmak , iletişim kurmak yazma isteklerimiz artar.

Yükselen burca göre etkisi ise;

YÜKSELEN KOÇ; Online işler, kitap yazmak, dergi çıkarmak. Zihinsel beceriler, eğitim alıp vermek ve yeni şeyler öğrenmek.

YÜKSELEN BOĞA; Ortağın yada eşin eşin geliri, ortak kazançlar alanınız daha çok gündemde. Astroloji ve mistik konulara daha çok ilginiz artacak.

YÜKSELEN İKİZLER; Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklık kurduğunuz alanlar hareketleniyor. Uzun süreli ilişki evlilik, yada iş bağlantıları gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ; Günlük rutin işler daha çok ön planda olacak. Sağlık ve şifa alanlarında güzel gelişmeler yaşanabilir. Evcil hayvan edinebilirsin.

YÜKSELEN ASLAN; Yaşama sevincin artıyor. Yeni sosyal çevre, yeni hobiler hayattan zevk alacağın alanlar aşk ve çocuklar gündeminde olacak. Hobinden para kazanabilirsin.

YÜKSELEN BAŞAK; Yeni bir ev alabilir, yada taşınabilirsin. Evine yeni eşyalar almak seni mutlu edecek .Aile yaşamın, yaşam alanların, anne baban gündemde olacak.

YÜKSELEN TERAZİ; Yakın çevren kuzenler, akrabalar, kardeşler ile ilgili yeni gündemler yaşayabilirsin. Kısa kısa yolculuklar yapabilirsin. Zihnin aktif ve hareketli.

YÜKSELEN AKREP; Para akışında ve gelirinde hareketlenme olabilir. Erkek figürlerden destek alabilirsin. Yeni yatırımlar yada biriktirme konuların ön planda.

YÜKSELEN YAY; Fiziksel enerjin artıyor. Parlıyorsun! Bütün dikkatleri üzerine çekiyorsun. Yeni başlangıçlar seninle.

YÜKSELEN OĞLAK; Biraz içine dönebilir, inzivaya çekilebilirsin. Meditasyon, terapi yoga ya başlayabilirsin. Bilinçaltında bazı konular çözüme kavuşuyor.

YÜKSELEN KOVA; Yeni arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarından destek görebilirsin. Grup işleri birlikte yürütülen işler organizasyonlarda başarılı olacaksın. Bol bol umut ve hayaller kuracaksın.

YÜKSELEN BALIK; Kariyerinde zirvedesin! Yeni iş girişimleri, yeni projeler. Toplum önündeki rolün değişiyor. Statün artıyor. Kariyerinde destekler göreceksin.

Sevgi ve şifa ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ayşegül Badem Arşivi
SON YAZILAR