Ayşegül Badem

Ayşegül Badem

Balık burcunda mavi dolunay

Balık burcunda mavi dolunay

Merhabalar efendim bu hafta balık burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunaya mavi dolunay diyoruz. Peki niye mavi Dolunay diyoruz?

Bir ay içinde iki dolunay olursa bu mavi dolunay olur. 31 Ağustos Perşembe saat 01:35 Balık burcunun 7 derecesinde bir dolunay meydana gelecek. Daha duygusal ama çözümleri de yanında getiren bir Dolunay. Dolunay da dikkat etmemiz gereken konular ise,

Duygusal Hassasiyet: Balık burcu duygusal bir burç olduğu için dolunay dönemlerinde duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına karşı sabırlı ve anlayışlı olmak önemlidir.

Hayal Gücü ve Rüyalar: Balık burcu dolunayları, hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu zamanlardır. Rüyalarınıza daha fazla dikkat edebilir ve içsel dünyanızla bağlantı kurabilirsiniz.

Sınır Koyma: Balık burcu insanları genellikle sınırlarını net bir şekilde belirlemekte zorlanabilirler. Dolunay döneminde özellikle, başkalarının duygusal ihtiyaçlarıyla kendi sınırlarınızı dengelemeye çalışmak önemlidir.

Gerçekçilik: Balık burcunun hayalperest doğası, dolunay döneminde gerçeklikten kopmanıza neden olabilir. Gerçekçi olmaya özen göstermek, kararlarınızı mantıklı bir şekilde vermek için yardımcı olabilir.

İçsel Huzur: Balık burcu dolunayları, içsel huzur ve ruhsal denge arayışını vurgular. Meditasyon, yoga gibi yöntemlerle içsel dünyanızı sakinleştirmeye çalışabilirsiniz.

Su Elementi Etkisi: Balık burcu su elementine aittir ve su, duygusal derinliği temsil eder. Bu dönemde duygusal dalgalanmaları yönetmeye çalışmak ve olumlu bir şekilde ifade etmek önemlidir.

Yaratıcılık ve Sanatsal Faaliyetler: Balık burcu dolunayı, yaratıcılığınızı ve sanatsal yeteneklerinizi güçlendirebilir. Bu dönemi yeni projelere başlamak veya yaratıcı aktivitelerde bulunmak için kullanabilirsiniz.

Burçlar bazında baktığımız da ise,

YÜKSELEN KOÇ: Bu hafta manevi ve mistik yönünüz daha ağır basabilir. İnziva yoga, meditasyon yapmak isteyebilirsiniz. Bazı konuları şifalandırmak istiyorsunuz ve bunu başaracaksınız sadece kendinize ve içsel alanınıza dönün.

YÜKSELEN BOĞA: Arkadaşlık ve dostluk kavramlarını sorgulayacağınız bir hafta. Bazı arkadaşlarınızdan yardım görebilir, ya da yardım edebilirsiniz. Bazıları ile de yollarınız ayrılabilir. Sosyal çevrenizi yeniden gözden geçirmenin vakti geldi.

YÜKSELEN İKİZLER: Kariyer ve iş konularınız ne alemde? Hala kararsız mısınız bu konularda? Bu hafta iş ve kariyer fırsatları doğabilir. Ya da mevcut olan işinizi sonlandırabilirsiniz. İş konusunda artık netleşme zamanı geldi. Seveceğiniz bir iş için kendinize şans verin.

YÜKSELEN YENGEÇ: Eğitim hayatınızın gündeme geleceği ve artık bir şeyleri netleştirmek isteyeceğiniz bir zaman olabilir. Bu hafta sosyal medya, iletişim, yazışma konuları sizin için önemli olacak. Daha yüksek bir bilinçten bakacağınız, daha farkındalık dolu bir hafta sizler için.

YÜKSELEN ASLAN: Bu hafta krizleri yönetmek sizin işiniz. Krediler borçlar ve yatırımlar, maddi ve manevi yatırımları nereye ve kimlere yapıyorsunuz? Bu sorularla baş başa kalacağınız, krizi ve kaosu yöneteceğiniz bir hafta. Kaos ve kriz düzen getiri unutmayın ve ileri adım atın.

YÜKSELEN BAŞAK: Ben mi biz mi? Bu hafta bu soruları kendinize sorabilirsiniz. Duygusal birliktelikler, evlilik, ortaklık alanlarınız bu hafta tetiklenecek. Var olan ilişkinizdeki yeriniz ve değerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu konularda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ: Sevgili teraziler bu hafta bağışıklığınıza dikkat edin. Size iyi gelmeyen günlük rutinler, besinler ve zehirlenmelere karşı daha dikkatli olun. Sizi yoracak faaliyetlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvan konularınız gündeme gelebilir.

YÜKSELEN AKREP: Romantik ve şiirsel bir hafta olabilir sizler için. Aşk ve çocuklarınız gündemde. Çocuklarınızın ihtiyacı ve onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir hobi, yaşam enerjinizi artıracak faaliyetler araştırabilirsiniz. Belki de aşk kapınızı çalabilir.

YÜKSELEN YAY: Kendimi nereye ait hissediyorum? sorusunu sorabilirsiniz bu dolunayda. Aileniz, yaşam alanlarınızı, etkiyecek konular gündeme gelebilir. Ailenize karşı sert tutumlar sergilemek yerine onları anlama yoluna gitmelisiniz. Taşınma ya da ev içi tadilat tasarım yapabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Kısa seyahatlere ihtiyacınız var beklide. Arkadaşlarınızı aramaya ve sohbet etmeye de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bol iletişimli bir hafta ama söylediğiniz sözlere ve gidebileceği durumlara dikkat. Komşu, yakın akrabalar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN KOVA: Para para para. Bu hafta maddi konular ana gündeminizde olacak. Para bir anda gelip, bir anda gidebilir. Bütçe kontrolü ve yatırımlar konusunda daha dikkatli olmalısınız. Eşiniz veya ortağınızla maddi konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BALIK: Bu dolunay burcunuzda gerçekleşecek sevgili balık ve yükselen balıklar. Kişisel olarak kendinizi yenileyeceğiniz ve yeni adımlar atacağınız bir dönem. Sizin için eski bir devir kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor. Sizler zaten akışa bırakmayı, sonlanan olaylara tevekkülle bakmayı bilirsiniz. Bu dolunay sizler için kadersel olabilir. Güzellikler sizinle olsun.

Sevgi ve şifa ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ayşegül Badem Arşivi
SON YAZILAR