Ayşegül Badem

Ayşegül Badem

Balık Burcunda Dolunay

Balık Burcunda Dolunay

Dolunay haftasına giriş yapıyoruz.10 Eylül Cumartesi saat 12.58’de balık burcunda bir dolunay yaşayacağız. Balık burcu Zodyağın son burcudur ve teslimiyeti anlatır. Mistik ve sezgisel bir burçtur ve 12. evi temsil eder. Balık burçlarına duygusal derler ve öyle anılırlar ama derine indiğiniz zaman, balık burçları sezgiseldir ve karşı tarafın hilelerini, duygularını ve yapacaklarını çok iyi anlar. Teslimiyet balık burcunun sözcüğüdür. Akışına bırakmak ve rahatlamak. O zaman bu dönem bizim neye ihtiyacımız var? Biraz bırakmak ve sonlanan olaylara müsaade etmek.

Kadersel alanları da anlatıyor bu Dolunay. Yani sizin iradeniz dışında oluşabilecek bazı kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Yine aynı hafta pazartesi günü Venüs 29 Eylüle kadar başak burcunda seyahat edecek. Venüs başak burcunda iken, ilişki için para için emek ister. İlişkisine ve evliliğine titizlik gösterenin mutlu olacağı bir zaman dilimidir. Yine bu dönemde arınmak, ayıklamak, temizlemek önemlidir.

Bu haftanın başka bir olayı ise,10 Eylül 06.38’de Merkür terazi burcunda geri hareketine başlıyor. Artık hepiniz az çok biliyorsunuz Merkür retrosunu. Üsluba dikkat, teknolojik aletlere dikkat, yeni iş imza ve projelerde daha dikkatli olmalıyız.

YÜKSELEN KOÇ: Bu hafta manevi ve mistik yönünüz daha ağır basabilir. İnziva yoga, meditasyon yapmak isteyebilirsiniz. Bazı konuları şifalandırmak istiyorsunuz ve bunu başaracaksınız sadece kendinize ve içsel alanınıza dönün.

YÜKSELEN BOĞA: Arkadaşlık ve dostluk kavramlarını sorgulayacağınız bir hafta. Bazı arkadaşlarınızdan yardım görebilir, ya da yardım edebilirsiniz. Bazıları ile de yollarınız ayrılabilir. Sosyal çevrenizi yeniden gözden geçirmenin vakti geldi.

YÜKSELEN İKİZLER: Kariyer ve iş konularınız ne alemde? Hala kararsız mısınız bu konularda? Bu hafta iş ve kariyer fırsatları doğabilir. Ya da mevcut olan işinizi sonlandırabilirsiniz. İş konusunda artık netleşme zamanı geldi. Seveceğiniz bir iş için kendinize şans verin.

YÜKSELEN YENGEÇ: Eğitim hayatınızın gündeme geleceği ve artık bir şeyleri netleştirmek isteyeceğiniz bir zaman olabilir. Bu hafta sosyal medya, iletişim, yazışma konuları sizin için önemli olacak. Daha yüksek bir bilinçten bakacağınız, daha farkındalık dolu bir hafta sizler için.

YÜKSELEN ASLAN: Bu hafta krizleri yönetmek sizin işiniz. Krediler borçlar ve yatırımlar, maddi ve manevi yatırımları nereye ve kimlere yapıyorsunuz? Bu sorularla baş başa kalacağınız, krizi ve kaosu yöneteceğiniz bir hafta. Kaos ve kriz düzen getiri unutmayın ve ileri adım atın.

YÜKSELEN BAŞAK: Ben mi biz mi? Bu hafta bu soruları kendinize sorabilirsiniz. Duygusal birliktelikler, evlilik, ortaklık alanlarınız bu hafta tetiklenecek. Var olan ilişkinizdeki yeriniz ve değerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu konularda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ: Sevgili teraziler bu hafta bağışıklığınıza dikkat edin. Size iyi gelmeyen günlük rutinler, besinler ve zehirlenmelere karşı daha dikkatli olun. Sizi yoracak faaliyetlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvan konularınız gündeme gelebilir.

YÜKSELEN AKREP: Romantik ve şiirsel bir hafta olabilir sizler için. Aşk ve çocuklarınız gündemde. Çocuklarınızın ihtiyacı ve onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir hobi, yaşam enerjinizi artıracak faaliyetler araştırabilirsiniz. Belki de aşk kapınızı çalabilir.

YÜKSELEN YAY: Kendimi nereye ait hissediyorum? sorusunu sorabilirsiniz bu dolunayda. Aileniz, yaşam alanlarınızı, etkiyecek konular gündeme gelebilir. Ailenize karşı sert tutumlar sergilemek yerine onları anlama yoluna gitmelisiniz. Taşınma ya da ev içi tadilat tasarım yapabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Kısa seyahatlere ihtiyacınız var beklide. Arkadaşlarınızı aramaya ve sohbet etmeye de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bol iletişimli bir hafta ama söylediğiniz sözlere ve gidebileceği durumlara dikkat. Komşu, yakın akrabalar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN KOVA: Para para para. Bu hafta maddi konular ana gündeminizde olacak. Para bir anda gelip, bir anda gidebilir. Bütçe kontrolü ve yatırımlar konusunda daha dikkatli olmalısınız. Eşiniz veya ortağınızla maddi konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BALIK: Bu dolunay burcunuzda gerçekleşecek sevgili balık ve yükselen balıklar. Kişisel olarak kendinizi yenileyeceğiniz ve yeni adımlar atacağınız bir dönem. Sizin için eski bir devir kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor. Sizler zaten akışa bırakmayı, sonlanan olaylara tevekkülle bakmayı bilirsiniz. Bu dolunay sizler için kadersel olabilir. Güzellikler sizinle olsun.

Sevgi ve şifa ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ayşegül Badem Arşivi
SON YAZILAR