Ayşegül Badem

Ayşegül Badem

Aslan burcunda dolunay kalbinin sesini dinle

Aslan burcunda dolunay kalbinin sesini dinle

Merhabalar efendim yine bir ayın sonuna geldik. Ocak ayı uzun ve baya gündemli geçti değil mi?

5 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu Dolunayda başrolde Uranüs gezegeni olacak. Beklenmeyeni bekle der Uranüs neyi nasıl yapacağı hiç belli olmaz. Şaşırtıcı olaylara, radikal kararlar, süpriz olaylar ani gelişen durumlar görülebilir. Aslan burcu Astroloji de yöneticileri, çocukları, eğlence merkezlerini, gösterişli yer ve durumları, lüks eşyaları ego ve kibiri anlatır. Bu dolunay da, herşeyi yönetmeye kalkmak biraz zor. Kontrol edemediğiniz durumları bırakın ve Özgürleşin. Dolunayın burçlara etkisi ise,

YÜKSELEN KOÇ ve YÜKSELEN TERAZİ: Ana gündeminizde aşk. Aşk alanınızda bir dönem bitiyor ve yeni bir dönem başlıyor. Çocuklarınızla ilgili kararlar gündeminizde. Yeni bir spora başlayabilir, yada yeni bir hobi edinebilirsiniz. Yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz, yada sosyal çevrenizden biriyle yeni bir aşka adım atabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA ve YÜKSELEN AKREP: Ana gündeminizde aile hayatınız ve kariyeriniz. Aile ortamında bazı düzenlenmelere gidebilirsiniz. Anne ve babanızla ilgili önemli gündemler olabilir. Şu an yaşadığınız yeri değiştirme, taşınma kararı alabilirsiniz. Kariyerinizde bazı sonlanmalar ve bu sonlanmalarla gelecek yeni adımlar oluşabilir. Patronlarınız ve otorite figürleri ile bazı tartışmalar yaşanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ ve YÜKSELEN OĞLAK: Ana gündeminizde para ve yatırımlar var. Gelir ve giderlerinizi dengede tutmak isteyeceksiniz. Maddi olarak bir deviri kapatıp, yeni bir devir başlatıyorsunuz. Bu alanda artık bazı durumlar sizin için daha belirgin olmaya başlayabilir.Kredi, miras işleriniz varsa gündeminizi meşgul edebilir.Yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN ve YÜKSELEN KOVA: Ana gündeminiz kendiniz ve ilişkileriniz olacak. Boşanmalar yada yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Kendinizi, tarzınızı değiştirme isteği içinde bulabilirsiniz kendinizi. Artık ya tamam ya devam düşüncesine girebilirsiniz. Evli olanlar, yada ilişkisi olanların sorunları çözülebilir. Mahkeme işleriniz varsa bu dönemde gündeme gelebilir. Bazıları ise eski ortaklıkları bitirme kararı alabilir.

YÜKSELEN BALIK ve YÜKSELEN BAŞAK: Ana gündeminizde, günlük iş yaşamınız ve sağlığınız olacak. Gizli bazı gerçekleri öğrenebilir, arkanızdan dönen işler karşınıza çıkabilir. Bilinçaltınızda sizi ruhsal olarak yoran konulardan özgürleşmek isteyebilir ve yardım alabilirsiniz. Çalıştığınız iş yeri değişebilir. Yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Mistik konulara merakınız artabilir. Çalışma arkadaşlarınızla tartıma ve gerilimlere dikkat etmenizde fayda var.

Sevgi ve şifa ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ayşegül Badem Arşivi
SON YAZILAR