Ayşegül Badem

Ayşegül Badem

8 Kasım Uranüsyen Ay Tutulması burçlarınızı nasıl etkilyor?

8 Kasım Uranüsyen Ay Tutulması burçlarınızı nasıl etkilyor?

8 Kasım Salı günü, saat 14:02 de Boğa burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu tutulmada Uranüs etkili olduğu için, ani ve beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Ülkemizin doğum haritasını da etkileyecek olan bu tutulmada, depremler ve finansal maddi konular gündeme daha çok gelebilir. Tutulmaların etkisi hemen o günde olmaz iki hafta öncesi ve iki hafta sonrası belirgin olarak hissedilebilir. Boğa burcunda olacak olan bu tutulma, güven, biriktirmek ve maddi konularla alakalı. Tutulma zamanında Uranüs etkin olacağı için, ani yön değişikliği ve ani kararlar oluşabilir. Burada dikkat edilmesi gereken, sağlıklı kararlar alabilmek ve tutulmadan sonrada aynı kararda mıyız bunu iyi idrak edebilmeliyiz. Kendimizi rahatlatacak aktiviteler yapmak, sevdiğimiz uğraşlarla vakit geçirmek, sakin ve dingin kalabilmeye daha çok önem vermeliyiz. Ay tutulmasının burçlara etkisine gelecek olursak;

KOÇ: Sevgili koç burçları, 8 Kasımda yaşanacak olan ay tutulması, gelir ve giderler konusunda sizlere bir tamamlanma yaşatacak. Kazançlarınız, yatırımlarınız, gelir ve giderleriniz bu dönemde daha çok görünür hala gelebilir. Kariyer ve iş yaşamınızda ortaklarınızdan yada eşinizden maddi destek görebilirsiniz.

BOĞA: Sevgili boğalar,8 Kasım da yaşanacak ay tutulması ikili ilişkilerinizi gündeme getiriyor. Uzun zamandır düşündüğünüz ve adım atamadığınız evlilik konularında kadersel bir sürece giriyorsunuz. Kiminiz evlenmeye karar verirken kiminde ise ayrılık kararları oluşabilir. Bazılarınız ise yeni bir ortaklığa girme kararı alabilirsiniz.

İKİZLER: Sevgili ikizler,8 kasımda yaşanacak olan ay tutulması sizleri inzivaya yönlendirecek. Hem burcunuzda geri giden mars hem de ay tutulası ile ruhsal olarak kendinizi şifaladığınız bir dönem oluşuyor. Bu ay bağışıklık sisteminize, kazalara dikkat etmelisiniz. Kendinizi hem bedenen hem ruhsal olarak yoracak faaliyetlerden ve kalabalıklardan uzak tutmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Sevgili yengeçler,8 Kasım tutulması sizlere sosyallik getirecek. Bazı arkadaşlarınızla yolunuzu ayırabilirsiniz. Evren boşluk sevmez biliyorsunuz giden kişilerin yerini hemen bir başkası doldurabilir. Arkadaş grubunuzdan bir aşk itirafı duyabilirsiniz. Bu dönem sosyalleşmek ve gruplar içinde kalabalıklar içerisinde olacaksınız.

ASLAN: Sevgili aslanlar,8 Kasım tutulması sizlerin kariyer alanınızda olacak. Uzun zamandır kariyer ve iş konusunda sıkıntılar yaşadınız. Uranüsünde etkisiyle artık iş alanınızdaki değişiklikler gözle görünür olacak. Kiminiz sektör değiştirme kararı alırken, kiminiz işinde yenilikler yapacak. Sürpriz evlenme teklifi kararı alabilirsiniz. Ayrıca ev ve ofis değişikliği taşınma gibi gündemlerde oluşabilir.

BAŞAK: Sevgili başaklar,8 kasım tutulmasında hayata bakış açınız değişecek. Eski düşünce kalıplarınızı yıkıp, yeni güzel düşünceler ve projeler üretebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılarınızda, online yaptığınız işlerde bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Hukuksal süreçleri olanlar yeni gelişmeler yaşayabilir. Uzaklara gitmek uzun seyahatler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitim sürecine girebilirsiniz.

TERAZİ: Sevgili teraziler,8 kasım tutulmasında hayatınızda bir süredir uğraştığınız kaos ve krizlerin sonuna geliyorsunuz. Krizi iyi yönettiyseniz artık meyvelerini alma zamanı. Miras ve vergi işlemleriniz hızlanabilir ve bu ay gündeminizi oluşturabilir. Dikkatli adım atmanız gereken konular ise, krediler, eş ve ortakla yapılan parasal konular. Yeni yatırımlar ve beklemediğiniz alanlardan bolca kazanç sağlayabilirsiniz.

AKREP: Sevgili akrepler,8 Kasım tutulması ile uzun zamandır krizli giden evlilik ve ortaklıklarda bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Evliliğe dair düşünceleriniz değişiyor. Yıpratıcı ve zor bir evlilik yaşıyorsanız artık yolları ayırma düşüncesinde olabilirsiniz. Bekar akrepler ani evlilik kararları alabilir yada uzun bir ilişkiye başlayabilir. Ben ve biz kavramlarını düşündüğünüz bir ay olabilir.

YAY: Sevgili yaylar,8 kasım tutulması sizlerin iş ve hizmet alanında olacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir işe imza atabilirsiniz. Ofis içerisindeki arkadaşlarınızda yada iş ortamınızda değişiklikler olabilir. Spora yada yeni bir diyete başlayıp, günlük rutinlerinize yenilik ekleyebilirsiniz. Evcil hayvan edinebilirsiniz.

OĞLAK: Sevgili oğlaklar,8 kasım tutulması sizlerin aşk alanında olacak. Krizli ve sorunlu aşklarda bitişler yaşayabilirsiniz. Yine kalbiniz aşkla çarpabilir ve aşık olabilirsiniz. Yalnızsanız sosyal bir alanda yeni biriyle tanışabilirsiniz. Çocuk bekleyenler hamilelik haberi alabilir. Yaşama sevinciniz artabilir. Ebeveyn olan oğlaklar, çocukları ile güzel vakitler geçirebilir. Riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

KOVA: Sevgili kovalar,8 Kasım tutulması sizlerin aile gündemlerini öne çıkarıyor. Ailenizle olan sorunları ,üzüldüğünüz konuları ,çözümleyebilirsiniz. Bazı kovalar ailesinden ayrı eve çıkma kararı alırken, bazılarınız ailecek taşınabilir. Ev yada arsa satın alabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz destekler gelebilir.

BALIK: Sevgili balıklar,8 kasım tutulmasında yeni projelere ve eğitimlere başlayabilirsiniz.Online satışlar,web sitesi kurulumu gibi işler gündeminizde olabilir.Kısa seyahatler yapabilirsiniz.Kardeşleriniz ve yakın çevrenizden destekler görebilirsiniz.Ticarette yeni anlaşmalar ve yeni imzalar atabilir ve bu alanda kazançlı çıkabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ayşegül Badem Arşivi
SON YAZILAR