ATSO'dan yeni nesil Networking! Antalya'da iş dünyası yapay zeka ile buluşuyor!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antalya ve TR61 Bölgesi’ndeki (Antalya, Isparta, Burdur) iş insanlarını “ATSO B2B Networking” etkinliğinde bir araya getiriyor.

ATSO'dan yeni nesil Networking! Antalya'da iş dünyası yapay zeka ile buluşuyor!
Yayınlanma:

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), 23 Mayıs 2024 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilecek olan ATSO B2B Networking etkinliği ile iş dünyasını bir araya getirecek. Yapay zekâ destekli platform ile uluslararası yeni nesil iş birlikleri oluşturacaklarını kaydeden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Teknolojileri konuşan, gıpta eden değil, bizzat teknolojiyi üyelerine sunan bir Oda olmak birinci önceliğimiz” dedi.

ATSO B2B Networking ile Yenilikçi Bir Yolculuk Başlıyor:

ATSO, 23 Mayıs'ta ATSO Atatürk Konferans Salonu'nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan ATSO B2B Networking etkinliği ile Antalya ve TR61 Bölgesi’ndeki (Antalya, Isparta, Burdur) iş insanlarını bir araya getiriyor. Etkinliğe www.atsob2b.org.tr adresinden ön kayıt yaptırılarak katılım sağlanabilecek.

Yapay zekâ destekli “B2B Matchmaking” teknolojisinin kullanılacağı etkinlik, katılımcıların projelerine, iş geliştirme faaliyetlerine ve devam eden çalışmalarına büyük bir katkı sağlayacak. Başkan Ali Bahar, “Mevcut girişimcilerimiz iş ağlarını daha da geliştirme fırsatı bulacaklar ve girişimci adaylarımızın da yatırımcılar ile buluşmasına, yeni iş birliği olanakları yaratmasına katkı sağlayacağız. ATSO’da 49 meslek komitesinde faaliyet gösteren grup üyelerinin ve katılımcıların kısa sürede birbirlerini etkin olarak tanımalarını sağlayarak, ticari ilişkilerini güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefle, bölgemizin ticari ve sanayi kapasitesi ile iş birliği imkânlarının gelişmesine de katkı sağlayacağız” dedi.

Hibrit Etkinlikte Uluslararası Bir Platform:

Trendyol ana sponsorluğunda, Ideasoft ve Sipay başta olmak üzere birçok firmanın da sponsor olarak katkı sağladığı, alanında uzman konuşmacıların yer aldığı ATSO B2B Networking, hibrit bir etkinlik olarak gerçekleştirilecek.

İhtiyaç ve Beklentilere Göre Eşleşmeler:

ATSO B2B Networking ile yapay zekâ, aplikasyona girdiğiniz sektörel ve ticari bilgiler doğrultusunda ihtiyaç ve beklentilerinizi tespit ederek sizin en doğru katılımcı ile eşleşmenizi sağlayacak. Her bir üye 10 firma ile B2B Networking iş görüşmeleri gerçekleştirebilecek. Üyeler isterlerse etkinliğe çevrimiçi olarak da katılım sağlayabilecekler.

Yenilikçi Teknolojilere Önem:

“Yenilikçi bir konsept ve benzersiz bir yapay zeka teknolojisi ile üyelerimizi buluşturmayı ve onların en doğru müşteri ve iş ortağı adayları ile ikili iş görüşmeleri yapmalarını sağlamayı hedefliyoruz” diyen ATSO Başkanı Ali Bahar, “Üyelerimizin ticari değer oluşturmalarına destek olmak ve sektörün en iyileri ile bir araya getirmek, bizim en büyük hedeflerimizden biri. Bu heyecanla etkinliğimize tüm üyelerimizi ve girişimcilerimizi bekliyoruz” dedi.

ATSO Hakkında:

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), 1935 yılında kurulmuştur. ATSO, Antalya ve TR61 Bölgesi’ndeki (Antalya, Isparta, Burdur) iş insanlarının ortak kuruluşu olan meslek kuruluşudur. ATSO’nun temel amacı, Antalya ve TR61 Bölgesi’nin ticari ve sanayi kalkınmasına katkıda bulunmak, üyelerinin refah seviyesini yükseltmektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.