Uyar: 'Liyakatli Yönetim İçin Saadet Partisi’'

Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar Karapınar’da Esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Uyar: 'Liyakatli Yönetim İçin Saadet Partisi’'

Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar Karapınar Belediye Başkan Adayı Mustafa Ildız’la birlikte esnaf ve vatandaşları ziyarette bulundu. Vatandaşlarla bir müddet sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uyar ‘’vatandaşların belediyelerden beklentileri var, mevcut yönetimler sorunları çözmede yetersiz kalıyor, bunun sebebi yönetici kadroların bilgi ve tecrübe eksikliğinin yanı sıra belediye kadrolarına torpil aracılığı ile işçi alımlarında bu sorunların başını çekiyor, yönetim liyakat ve tecrübe ile olur Rabbimizin izni sizlerin taktiri ile Saadet Partili kadrolar iş başına geldiği zaman ilk olarak işi ehline vererek liyakatli kadroları iş başına getirip belediyelerin hizmet standartlarını arttırmış olacak, vatandaşın sorunlarına anında çözüm üreten bir kadro kurmuş olacağız. Tek bir kişini karaları ile değil istişare usulüne uygun bir anlayış getirerek herkesin fikirlerine saygı duymamızı sağlayacak bir anlayış kurmayı sağlayarak şehrimizi hep birlikte idare edeceğiz. İfadelerini kullandı.

İnsan Merkezli Şehir

 Saadet Partisi Karapınar Belediye Başkan Adayı Mustafa Ildız ise ‘’halkın belediyeler ile bütünleştiği, ihiyaç sahibi sosyal grupların korunduğu, ekmekte, suda, konutta ve ulaşımda en ucuz şehri kurarak belediye başkanı seçildiğimde sizlere kendime değil size hizmet etmek için çalışacağız dolayısı ile insana, topluma, şehre ve şehre ait olan adalet ile bu ilçemizi yönetmeye talibiz.’’ dedi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.