Özboyacı, MMG Konya şubesinin konuğu oldu.

Mimar ve Mühendisler Grubu'nun geleneksel olarak düzenlediği Kahvaltılı Çalışma Toplantısı'nın bu ayki konuğu Ak Parti Konya Milletvekili ve İnşaat Mühendisi Sayın Selman ÖZBOYACI oldu. Etkinlikte kamu kurum ve kuruluşlarından ve serbest çalışan mühendisler ile çok sayıda üniversiteli MMG katıldı.

Özboyacı, MMG Konya şubesinin konuğu oldu.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren MMG Konya Şube Başkanı Dr. Hayri OĞURLU; "Mimar ve Mühendislerden oluşan grubumuzun tüm meslek mensuplarının tek çatı altında toplanmaları Ülkemize katma değer sağlayacak fikirlerin oluşması ve hayata geçmesi açısından son derecede önem arz etmektedir. Ülkemizin ana hedefi olan 2023 hedeflerimiz doğrultusunda bizi arzuladığımız noktalara taşıyacak bir şey varsa o da yine bizlerin, teknik elemanların, mimar ve mühendislerimiz ile bu eğitimi alan gençlerimizin özverili çalışmaları olacaktır. " dedi.

Konya Milletvekili ve İnşaat Mühendisi Selman ÖZBOYACI, “Konya’nın gelişen Türkiye’nin 2023 vizyonunda hak ettiği yeri alacağını, Konya’nın sanayisinin, teknik elemanlarının ve yetişmiş deneyimli mimar ve mühendislerinin bu uğurda oldukça gayretli, hevesli olduğunu görmekteyiz. Yeni yatırımlarla da daha mimar ve mühendise imkan sağlayacak ve teknolojik ürünlere yönelik üretim çeşitliliği artacaktır.” dedi.  

Şube Başkanı Dr. Oğurlu “MMG’nin geleneksel olarak düzenlediği Kahvaltılı Çalışma Toplantıları ve diğer etkinlikler 2023 hedeflerimiz doğrultusunda bilgi paylaşımı ve bilinçlendirme ve güncel gelişimleri paylaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda bugün İnşaat Mühendisi ve Konya Milletvekilimiz Sayın Selman ÖZBOYACI bey konuğumuz olmuştur. Kendilerine katılımları, katkıları ve değerli deneyim paylaşımları için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Toplantı sonunda tüm katılımcılara Mimar ve Mühendis Dergisi takdim edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.