Cihanbeyli’de AK Parti coşkusu

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdürürken, ilçede kurulan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi halkın buluşma noktası oldu. Hafta sonu gerçekleştirilen buluşmaya Konya Milletvekili Orhan Erdem ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış da katıldı.

Cihanbeyli’de AK Parti coşkusu

Konya’nın Cihanbeyli İlçesinde kurulan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi vatandaşların buluşma noktası oldu. 

Hafta sonu gerçekleştirilen programda AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale vatandaşlarla bir araya geldi. Coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kale, birlik ve beraberlik mesajları verdi. 

Kale, "Bu halkın göçmeniyle, Tatarıyla, Kürdüyle, Türküyle, Lazıyla, hepsinin emrine amadeyim. Ben halkımın tamamından destek istiyorum. " dedi.

Bugüne kadar Cihanbeyli için hayal denilen birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Mehmet Kale, önümüzdeki süreçte termal turizm, Organize Sanayi Bölgesi ve hayvan pazarı gibi ekonomik kalkınmaya yönelik çok önemli çalışmalarının olacağını kaydetti, şunları aktardı:

"Biz imar planını bitirdik. Bu memlekete istihdam ve yatırım amaçlı gelecek insanların hazır otel yapabilecekleri alanları hazırladık. İş imkanı böyle sağlanır. Organize sanayi alanını bitirdik, inşallah orada fabrikalar yapılacak ve memleketin istihdamına katkı sağlayacağız. Proje bu"

Daha sonra kürsüye Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış geldi. Akış, " Şimdi diyorlarmış ki, biz bu trene tekrar bineriz. Bu trenden inen, bu trene tekrar binemez. Bu dava kutlu davadır. Bizim güçlü Türkiye mücadelesi veren cesur adamlarla işimiz var bizim. Trenden inenlerle işimiz yok" dedi.

Akış, önümüzdeki süreçte elbirliğiyle Cihanbeyli için çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek şunları söyledi:

"Siz arkamızda durdukça bu millet arkamızda durdukça, biz ele ele kol kola vererek hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu hizmet bir zincir halkasıdır. Hepimiz bu zincirin halkasıyız. Güzel bir zincir olacağız ve Cihanbeyli'ye hizmet edeceğiz"

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem de Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale’ye övgüler yağdırdı. Erdem, "Mehmet Kale, nereye girilecek, nasıl konuşulacak bilen bir adam. O muhabbet ehli... Cihanbeyli aşığı olduğu için hizmek ehli... Mehmet Kale kardeşim sizlerin muhabbetini Ankara'ya taşıyor. Onun girip de açamayacağı kapı yok" dedi.

Erdem, 31 Mart’ta Başkan Kale için Cihanbeylili vatandaşlardan güçlü bir destek istedi:

"Bu şehre hiçbir hizmet yapamayacak, hükümetle bağları olmayan, büyükşehirle bağları olmayan arkadaşların şahsi hırsları için çıktıkları bu yolda Cihanbeyli'yi heder etmeyelim. Cihanbeyli'ye hizmet Ak Parti ve Cumhur İttifakıyla gelir." 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.