Bektaş; 'Hiçbir zaman CHP’den terörist çıkmaz.'

CHP Karatay ilçesinin kahvaltısında konuşan ve seçim çalışmalarını değerlendiren CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “Hiçbir zaman partimiz CHP’den terörist çıkmadı, çakmayacakta” diye konuştu.

Bektaş; 'Hiçbir zaman CHP’den terörist çıkmaz.'

Seçim çalışmalarının değerlendirildiği Şems Konağındaki kahvaltıya CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, yönetim kurulu, CHP Karatay Belediye Başkan Adayı Mehmet Şeflek, belediye meclis üyesi adayları, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, Eski Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ve partililer katıldı.

Burada konuşan CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş seçim çalışmalarını anlatarak, “Vatandaşlarımıza partimiz CHP’nin Derman Belediyeciliğini anlatıyoruz. Karatay bölgemiz tarım ağırlıklı bir bölgedir. Çiftçilerimizin zor günlerde kaldığı şu günlerde onlara ‘Köylü Milletin Efendisi’ diyen Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şiarı ile üretici ve tüketici haklarını koruyan politikalardan ve çiftçimizin yanında olacağımızdan bahsediyoruz. Bunun yanında sanayicimize, öğrencimize, engellilerimize ve üreticimize CHP’nin Derman Belediyeciliği ile hizmet eşitliğini vat ediyoruz. Çalışmalarımıza katılan ve destek veren bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Karatay’da Partimize Karşı Bir Sempati Var

CHP Karatay Belediye Başkan Adayı Mehmet Şeflek’te Karatay’da oy potansiyelimiz var diyerek, “Partimizin Karatay ilçesinde oy potansiyeli yok deniliyor. Ancak seçim çalışmalarımızda bunun aksine partimizin bir oy potansiyeli var. Vatandaşlarımızın bir sempatisi var. Vatandaşlarımızın ilgisi bizleri sevindiriyor. İlçemiz ağırlıklı olarak tarımla uğraşıyor. Belediye’yi alma umudu içindeyiz. Kazandığımız takdirde üretecinin yanında olup, her türlü destekleyeceğiz. Karataylı hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz” diye konuştu. .

CHP’den Terörist Çıkmaz

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş CHP’den teröristin çıkmayacağını ifade ederek, “Bugün Karatay ilçemize destek vermek için geldik. AK Partinin kalesinde direnerek mücadele ediyoruz. Birlikteyiz. Seçim çalışmalarındaki gayretlerinden dolayı Karatay ilçemize teşekkür ediyorum. Dinimizi istismar etmeyen bir partiyiz. Özgüvenimiz tamdır. Hiçbir zaman partimiz CHP’den terörist çıkmadı. Çıkmayacakta. Bize terörist diyenleri kınıyorum. Yerli ve milli edebiyatını lafta yapmayız. Mevlana kenti olan Karatay ilçemizde kardeşçe, dostça yaşıyoruz. Hiç kimse ülkemizi ve bizleri ayıramaz. Konya’da birçok yerde belediyeyi alacağız” şeklinde konuştu.

Bu Seçim, Bir Moral Seçimi Olacaktır

Eski Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ülkede bir beka sorunu olmadığını belirterek, “Bugün Konya’da CHP Karatay Belediye Başkan adayı ve meclis üyesi adayı ve partililerle birlikteyiz. Umarım bu seçimde Karatay’da CHP belediyeyi alır. Ülkemizde bir beka sorunu yoktur. Bu seçim bir moral seçimi olacaktır. İktidar yokuş aşağı gidiyor. Herkes iş, aş ve geçim derdinde olup, umutsuz ve mutsuz bir ülkeye dönüştürülüyoruz. Bunun çözümü var. Yeniden Cumhuriyet ayarlarına dönerek, cumhuriyetimiz ve kazanımlarına sarılmaktır. Her üç kişiden biri AK Partiye oy vermiştir. Bizler oyumuzu attırmalıyız. Sandık güvenliğine önem verip, oylarımıza sahip çıkmalıyız. Vatandaşlarımızın da sandığa gitmelerini sağlamalıyız.  Ankara’da seçimi kazanmış durumdayız. Adayımız için her türlü iftiraya atarak, oyunlar oynanıyor. Bundan hiçbir şey olmaz. Her şeye rağmen Ankara’yı alacağız. Konya’da da birçok yerde belediyeyi alacağız. Bizi kimse terör örgütleriyle yan yana koyamaz. Seçim çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.