AK Parti Konya’da şok istifalar!

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ve AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar

AK Parti Konya’da şok istifalar!
Yayınlanma:

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Elkin, açıklamasında şu cümlelere yer verdi: “17.04.2020 tarihinden itibaren üstlendiğim ve bugüne kadar büyük bir özveri ve heyecan ile yürüttüğüm AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı görevimden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları, Genel Merkezimiz ve Konya İl Başkanlığımızın takdiri ile böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda ayrılmış bulunmaktayım.Başta ; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere görev sürem boyunca şahsıma güven ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Konya İl Başkanımız Hasan Angı beyefendiye, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız,Uğur İbrahim Altay Başkanımıza,Konya Milletvekilimize, Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Mustafa Akış beyfendiye, bu süreçte birlikte çalıştığım İlçe Yönetim Kurulu ana kademe üyelerine, Kadın Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, belediye meclis üyelerimize, tüm delegelerimize, mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, Sandık Kurulu Başkan ve Sandık kurulu üyelerine, geçmiş dönem ilçe Başkanlarımıza, belde ve belediye başkanlarına, mahalle muhtarlarımıza, üyelerimize, partimizin farklı kademelerinde görev almış olan tüm teşkilat mensuplarımıza Beyşehir Belediye Başkanımıza, kurum amirlerimize STK , dernek ve oda başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.Tüm AK Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımı sunarım.”

img-2082.jpeg

İRFAN KARACA İSTİFA ETTİ

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca da istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Karaca yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Saygıdeğer Hemşehrilerim;Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye'nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye'nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içesinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum. Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan olmak üzere Konya İl Başkanımız Sayın Hasan ANGI, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim ALTAY, Bakanlarımıza, Bakan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize, Birbirinden kıymetli İlçe Yönetim Kurulu Ana Kademe Üyelerime, Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Belediye Meclis Üyelerimize, Tüm delegelerimize, Mahalle Başkanlarımıza, Sandık Kurulu Başkan ve Sandık kurulu üyelerine, Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarımıza, Mahalle Muhtarlarımıza, Partimizin farklı kademelerinde görev almış olan tüm teşkilat mensuplarımıza, Kurum Müdürlerimize, STK , Dernek ve Oda Başkanlarımıza ayrıca tüm hemşehrilerime şükranlarımı arz ediyor sürçülisan etmiş istemeyerek gönlünüzü kırmış isek affınızı talep ediyorum. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.Tüm AK Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla.”

img-2084.jpeg

Kaynak:Haber Kaynağı

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.