Konya'da öğrenciler buna bayıldı! Başarmaya hazırlar...

Konya'da öğrencilerin gelişimlerine yönelik önemli çalışmalara imza atıyorlar. Bu noktada, "başarmaya hazırım" projesi kapsamında hikaye kitabı okuma süreci başladı ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Konya'da öğrenciler buna bayıldı! Başarmaya hazırlar...
Yayınlanma:

Konya Haber: Konya'da öğrencilerin gelişimlerine yönelik önemli çalışmalara imza atıyorlar. Bu noktada, "başarmaya hazırım" projesi kapsamında hikaye kitabı okuma süreci başladı ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Başarmaya Hazırım projesi kapsamında 20 Kasım 2023 tarihinde 31 ilçemizdeki tüm resmî ve özel ilkokul 3. sınıf öğrencilerimize dağıtılan “Başarmaya Hazırım” kılavuz hikâye kitabını okuma süreci başladı.

Konya Valiliği himayelerinde, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Müdürlüğümüz ortaklığıyla yürütülmekte olan Başarmaya Hazırım projesi ile çağın gereklerine uygun içeriklerle oluşturulan, “Başarmaya Hazırım Hikâye Kitabı” ve “Hikâye Kurgu Özel Defteri” öğrenci ve velilerimiz tarafından büyük ilgi gördü.

20-24 Kasım 2023 tarihleri arasında il genelinde tüm okullarımızın 3. sınıf kademelerine yönelik düzenlenen toplantılarla velilerimiz süreç hakkında bilgilendirilerek sürece dâhil edildi. Proje ve etkinlikler hakkında bilgi sahibi olan aileler, çocuklarının kitap okuma zevki, yazı yazma becerisi ve değerler eğitimine katkı sağlayacak proje etkinliklerini, evde yapacakları faaliyetlerle de destekleyeceklerini ifade ettiler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.