Konya'da o yarışmanın kazananları belli oldu!

Konya Haber: Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu kapsamında düzenlenen yarışmalarda kazananlar belli oldu.

Konya'da o yarışmanın kazananları belli oldu!
Yayınlanma:

Konya Haber: Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu kapsamında düzenlenen yarışmalarda kazananlar belli oldu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç KOMEK Yaz Okulu vasıtasıyla her yıl on binlerce öğrencinin gelişimine katkı sağladıklarını ifade etti.

qypj6s7ygr1iqtwa2aib6t8hv5pi7mrp8jbp4i9l.jpg

Gençleri hayata en güzel şekilde hazırlamak için gayret ettiklerini belirten Başkan Altay, “Onlar bizim en kıymetli hazinelerimiz. Büyükşehir Belediyesi olarak spordan sağlığa, teorik eğitimden gezilere kadar gençlerimizin ve çocuklarımızın hizmetindeyiz. Bu kapsamda Genç KOMEK Yaz Okulu’nda da onlar için çeşitli eğitim ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Onlardan biri olan Genç KOMEK Yaz Okulu Yarışmaları da heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde tamamlandı. Başarı elde eden evlatlarımızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

ekn9jksvmhnfjjazdq75prd8mzi5efmsthtxrewn.jpg

Genç KOMEK 2023 Yaz Okulu Yarışmaları kapsamında Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, 40 Hadis, Resim, Öykü, Yemek, Moda Tasarımı, Sıfır Atık, Fotoğraf, Kaleli Yakan Top, Akıl ve Zeka Oyunları yarışmaları kapsamında mücadele veren 7-14 yaş arası öğrencilerin birincilerine kablosuz kulak içi oyuncu kulaklığı ve akıllı saat, ikincilerine VR gözlük, üçüncülerine ise bluetooth kulaklık hediye edildi.

2p6ykphfiiu39jynp0txxqqmubbcfkaecelc4ppu.jpg

Online olarak Genç KOMEK Yaz Okulu derslerine katılan ve yarışma için Konya dışından gelen öğrenciler de heyecana ortak oldu.

wrqykpk8keiauxzi5bmklneecj5vnf2g90o2atjs.jpg

Genç KOMEK Yaz Okulu’nda çok eğlendiklerini belirten öğrenciler ise Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

sbtevxxx6m3kxw81rhz6v7j0oxux8e0l8cwmkeqa.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.