HKMO Konya Şubesi'nde seçim heyecanı! İşte yeni başkan...

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Konya Şubesi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı Dedeman Otel’de yapıldı. Bakın başkan kim oldu?

HKMO Konya Şubesi'nde seçim heyecanı! İşte yeni başkan...
Yayınlanma:

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Konya Şubesi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı Dedeman Otel’de yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Süleyman Erden Şireci güven tazeledi.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Konya Şubesi’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı Dedeman Otel’de yapıldı. HKMO Konya Şubesi olarak görev süreleri boyunca ülkenin ve meslektaşlarının menfaatleri doğrultusunda çalışmalarda bulunduklarını ve bulunmaya da devam edeceklerini ifade eden HKMO Konya Şube Başkanı Süleyman Erden Şireci, “Şehrimize ve üyelerimize gönülden hizmet edebilmek mecrası olarak gördüğümüz ve büyük bir özveriyle, emekle katkı sağlamaya çalışacağımız şubemize en ufak bir değer katabilmenin çabası içerisinde olduk ve bundan sonraki süreçte de olmaya devam edeceğiz. Ülkemiz, mesleğimiz ve meslektaşlarımıza faydalı olacağını düşündüğümüz her projede ve ortamda yer almaya çalışarak katkı sağlamaya çalışacağız. Yaşadığımız şehri önemseyerek ve hissederek, doğrular için, birilerinin menfaatleri doğrultusunda değil, sözünü hep hatırlayacağız ve üyelerimizin sorunlarıyla hemhal olacağız” ifadelerini kullandı.

sireci-2.jpg

“ÇÖZÜM ÜRETME YOLLARINA GİTTİK”

Başkan Şireci, “HKMO Konya Şubesi 16. Dönem Yönetim Kurulu olarak odamız ve siz kıymetli meslektaşlarımız için yapmış olduğumuz yeniliklere kısaca değinecek olursak; özel sektörde çalışan meslektaşlarımız ile toplantı yaparak onların yaşamış oldukları sıkıntıları çözüme kavuşturma yolunda adımlar attık. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan üyelerimizle kahvaltı programıyla bir araya gelerek, onların sadece bir gün değil her gün hatırlanması için iyi dileklerimizi sunduk. İlimize bağlı ilçeler ile Karaman ve Aksaray İllerindeki üyelerimizle yerinde toplantılar yapılarak fikir ve görüş alışverişlerinde bulunduk. Tüm bu yapmış olduğumuz toplantılar neticesinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcımız, İlçe Belediye Başkan Yardımcılarımız ve de Şube Müdürlerimiz ile meslekte yaşanılan sorunlara dair çözüm üretme yollarına gittik. Yine özel sektörde çalışan bürolardaki meslektaşlarımızla LİHKAB süreci ile ilgili toplantılar yapılarak sürece dair bilgilendirmeler yapıldı. Odamız üyelerine akşam yemeği organizasyonu ile meslekte 25. ve 40. yılını dolduran değerli üyelerimize plaket töreni düzenlendik” ifadelerini kullandı. Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Süleyman Erden Şireci güven tazeledi.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.